PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse
ILUSAT UUE KOOLIAASTA ALGUST! LUGEGE LÄBI KOGU INFORMATSIOON JA LIITUGE SISSEELAMISEKS MÕELDUD SÕIDUTEEMAGA SIIN!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» You'll never feel so alive
by Regulus Black 15th September 2013, 12:55

» Jutukatel
by Dorcas Meadows 13th September 2013, 05:08

» Minu playlistis huugab..
by Caradoc Dearborn 11th September 2013, 18:51

» to school, booze and hangovers
by Alecto Carrow 11th September 2013, 18:31

» the Photoalbum of Rabastan Lestrange
by Rabastan Lestrange 11th September 2013, 16:20

» Dorcas otsib ka.
by Dorcas Meadows 10th September 2013, 05:53

» marls' road of memories
by Marlene McKinnon 9th September 2013, 19:14

» a girl doesn't need anyone who doesn't need her
by Caradoc Dearborn 9th September 2013, 17:58

» CHOO CHOO, 1st of september
by Rabastan Lestrange 9th September 2013, 14:06


Share | .
 

 VÕETUD TEGELASED

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Administraator

Administraator

Postituste arv : 34
Join date : 29/06/2012

PostitaminePealkiri: VÕETUD TEGELASED   21st August 2013, 16:20

GRYFFINDOR

V KLASS

VI KLASSMARLENE MCKINNON ☼ 16-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: TAMSIN EGERTON

“Oh, such grace, oh such beauty - so precious, suspicious, and charming, and vicious… oh darling, you’re a million ways to be cruel.”

+ optimistlik, sarmikas, truu
- sarkastiline, uhke, kinnine

SIRIUS BLACK - Sirius on James'i seelikukütist parim sõber, kellega Marlene'il on alati olnud mingisugune hate-love relationship. Sirius oskab vajutada kõiki nuppe neidise nervo-meetril, suutes teda igal võimalikul moel ärritada. Vaatamata sellele on nende vahel teatav üksteisemõistmine. Mõlemad on keevalise iseloomuga ning nende vahel valitsev sexual tension on ilmselge. Kuid Marlene ei taha teha sama viga, mida suve hakul, astudes suhtesse kutiga, kelle reputatsioon on suurem kui ta ise.
JAMES POTTER - Potterid ja McKinnonid on alati lähedased olnud, seega polnud ime, kui nende vanemad oma lastele juba põnnist peale playdate'isid korraldasid. Marlene ja James on sõna otseses mõttes koos üles kasvanud ja koos sellega moodustanud lahutamatu sideme. Pole midagi, mida nad üksteise heaks ei teeks ning Marlene on James'i alati omamoodi pedjestaalil hoidnud.
CARADOC DEARBORN - Marlene poleks iialgi arvanud, et tema tüübiks võiks olla 'douche', aga nii on välja tulnud. Täiesti juhuslikult asuvad Dearbornide ja McKinnonite suvemajad mõlemad Lõuna-Prantsusmaal ja mitte suurema kui kilomeetrise vahega. Kuna mõlema vereliinis on ka muguverd, asuvad suvemajad mugumaailmas, kus mõlemad noored end võrdlemisi võõrana tundsid, kuni hetkeni mil nad mingisugusel lõkkeõhtul juuni alguses kokku põrkasid. Ja sellest sai alguse keevaline suveromanss. Kuni hetkeni mil Marlene Caradoc'i augusti alguses mugutüdrukuga voodist tabas. Ja nii lihtsalt see läbi saigi. Marlene on juhtunu pärast pisut kibestunud ja mõistab eelkõige iseennast oma lolluse pärast hukka. Ühtlasi tunneb ta mingil määral häbi ja pole antud suveromansist seepärast kellelegi rääkinud - kõik teavad Caradoci reputatsioonist, after all.
DORCAS MEADOWS - Nad olid sunnitud sõbrunema.. vähemasti nii väidab Marlene alati naerdes. Pärast kaht nädalat esimeses klassis olid kõik justkui oma seltskonna leidnud. James veetis aega oma kambaga, kõik tüdruku toakaaslased paistsid omavahel klappivat ja Marlene.. Marlene lihtsalt oli. Ja siis, muundamise klassis, pärast seda kui tüdrukule määratud partner suutis oma tiku panna plahvatama korra liiga palju ning neidis talle nähvas, oli blondiin sunnitud kohta vahetama ning istuma vaiksen ravenclawlasega.. ja ülejäänud on ajalugu. Pärast seda on need kaks lahutamatud.

VII KLASS

HUFFLEPUFF

V KLASSCHARITY BURBAGE ☼ 15-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: MIA WASIKOWSKA

“Let no one who loves be called altogether unhappy. Even love unreturned has its rainbow.”  

+ intelligentne, optimistlik, soe
- naiivne, vaikne, tundlik

PETER PETTIGREW - Charity on vaikne tagasihoidlik hufflepufflane, kellega Peter mingil põhjusel pidude ajal alati samas nurgas lõpetab. Peter pole kunagi mõistnud, miks tüdruk kõigist pidudest osa võtab, kui ta seal isegi mitte ei ürita pidutseda, aga hufflepufflasel on põhjus olemas - kui ta pidevalt toas istub, võib ta ilma jääda millestki imelisest. Niiet olenemata sellest, et tüdruk eriline peoloom pole, tammub ta alati kohale. Ja alates hetkest mil ta esmakordselt Peteriga juttu tegi, on ta oma teoorias kindel. Ta usub end nägevat Peterit sellisena nagu ta on, mitte sõprade varjuna nagu teised seda tihti teevad. Kui Peter ainult näeks ka teda sellisena, kes ta tegelikult on..
LUCINDA TALKALOT - Sellest teavad küll vähesed, aga Talkalot'id ja Burbage'id elavad suhteliselt lähestikku ning nii juhtuski, et pisike Lucinda ja pisike Charity avastasid end samas liivakastist.. ning sellest kasvas välja sõprus, millele keegi kuidagi reageerida ei osanud. Lucinda oli nende juhtiv pool ning Charity oli sõbrannale valmis järgnema kas või pimesi. Ja seda kuni hetkeni mil noored sigatüükasse jõudsid ning sõõlamiskübarat pähe proovisid. Slytherin muutis Lucindat, kes oli lootnud ravenclawi pääseda. Tüdruk leidis uued sõbrad ning avastas end peagi tavapärasest kinnisest slytherinlaste grupist. Esimese aasta lõpuks oli endistest parimatest sõbrannadest saanud võõrad.
DAISY HOOKUM - Charity peab Daisy't oma kõige lähedasemaks sõbrannaks. Mida enam Lucinda veetis aega teistega, seda enam avastas Charity end üksinda.. kuni Daisy üks hetk tema tuppa ümber kolis, kuna Bertha, kellega too varem oli tuba jaganud, oli lihtsalt liiga.. vali. Ja nii sündis kahe pisut lapsemeelse tüdruku vahel soe ja toetav sõprus. Charity veedab küll suure osa ajast õppides ning Daisy maalides ja kirjutades, kuid nende vahel valitseb teatav mõistmine, mis on sõnadest sügavam.
REGULUS BLACK - Oma vaikse iseloomu ja malbe maneeriga on Charity slytherinlastele kerge ohver. Erilist (negatiivset) huvi on tema vastu üles näidanud noorim Blackidest, kes õnneks piirdub reeglina vaid lihtsate valutute loitsudega, mida võib pigem vimkadeks nimetada. Charity võib seda vaid ette kujutada, aga talle tundub, et noormees teeb seda pigem enese teistele tõestamiseks, mitte enese lõbuks.DAISY HOOKUM ☼ 16-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: HOLLAND RODEN

“Hey ho here she goes, either a little too high or a little too low”

+ loominguline, aktsepteeriv, rõõmsameelne
- naiivne, veider, kinnisideenline

CHARITY BURBAGE - Daisy'st ja Charity'st said parimad sõbrannad nii pea kui Daisy esimese klassi alguskuudel tuba vahetas, soovides Bertha klatšist ja kõmust pääseda nii kaugele kui vähegi võimalik. Ja nii sündis kahe pisut lapsemeelse tüdruku vahel soe ja toetav sõprus. Charity veedab küll suure osa ajast õppides ning Daisy maalides ja kirjutades, kuid nende vahel valitseb teatav mõistmine, mis on sõnadest sügavam.
BERTHA JORKINS - On vähe inimesi, kes Daisy'le vastukarva on ning Bertha on kindlasti üks neist. Õnnetutel asjaoludel sattus Daisy aga just temaga esimesel kooliaastal kupeed ning hiljem ka tuba jagama. Ja tüdruk üritas, tõesti üritas Berthaga läbi saada, aga nende iseloomud olid lihtsalt liiga erinevad. Seega vabandas Daisy end peale kuud-kahte välja, väites, et tal on kassikarvade vastu allergia ning vahetas tuba. Kahjuks ei saanud Bertha vihjest aru ning usub siiani, et nad on naiivse punapeaga sõbrad.
TILDEN TOOTS - Tilden on esimene ning siiamaani ainus poiss, kes on suutnud malbe punapea pea segi ajada. Nad kohtusid esmakordselt teises kasvuhoones, kus Daisy oma tavapärase kohmakusega peaaegu ühe alraunipoti maha ajas.. ning nende on-off suhe sai alguse neljanda klassi alguses - ainsal peol, kuhu Daisy end kohale vedada suvatses - pudelikeerutamise ajal mil Tilden oli sunnitud suudlema tüdrukut, keda ta mängijates kõige aktraktiivsemaks pidas. Sellest ajast peale on nad olnud veidras suhtes, kus igale tülile - ja nad tülitsevad tihti kõige tühisemate asjade pärast - järgneb lahkuminek, mis päev-kaks hiljem uuesti tagasi võetakse. Antud suvi on pikim aeg mis nad üksteisest lahus on veetnud ning Daisy pole kindel, kas nad suudavad ka selle paari päevaga tasa teha.
AMOS DIGGORY - Amos oli Daisy kõige esimene poiss-sõber. Daisy oli üksteist ning alles sigatüükasse tulnud ning Amos kolmteist, jõudmas täpselt sinna ikka, kus tüdruksõbra omamist peeti lahedaks. Nende suhe kestis täpselt kolm nädalat ning selle aja jooksul olid noored lahutamatud, kõndides käest kinni ning istudes siin-seal pisut kohmakalt üksteise süles. Ning selle ja ühe suletud huultega musiga nende suhe piirduski. Juba varsti läksid noored lahku, Daisy läks oma esimese klassi tüdruku eluga edasi ning Amos leidis uue peaaegu-tüdruksõbra. Nüüd väldivad Amos ning Daisy sel teemal rääkimist.. eriti kuna Amos on Tildeni parim sõber.

VI KLASS

VII KLASS

RAVENCLAW

V KLASSALICE FORTESCUE ☼ 15-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: INDIANA EVANS

“Tighten up on your reigns, you’re runnin’ wild, it’s true.”

+ metsik, pulbitsev, seltskondlik
- sihitu, pealetükkiv, lohakas

MOLLY PREWETT - Molly nõbu ning ühtlasi tüdruku kõige lähedasem sõbranna. Tüdrukud on juba väikesest peale ninapidi koos olnud ning usaldavad üksteist kõiges.
FRANK LONGBOTTOM - Frank nägi Alice't esmakordselt siis, kui nooruke Molly Prewett hakkajal sammul Arthurini marssis, et end talle tutvustada, tirides enesega kaasa metsiku ravenclawi blondiini, kelle juustes särasid kõikvõimalikku värvi salgud. Tüdruk jäi talle silma kohe seal ja sellel hetkel. Aga Alice on metsik ja lõbus ning valjuhäälne, samas kui Frank on tagasihoidlik ja oma moraalikoodeksi küljes kindlalt kinni. Frank oli tüdrukuga püüdnud korra-paar rääkida, kui ühel puhketoas toimunud peol Marlene Mckinnon ja James Potter ta ühtäkki sellesama tulehargiga luuakappi kinni panid ja nad niipalju rohkemat tegid, kui lihtsalt rääkisid. Frank, džentelman nagu ta on, polnud siiski nõus päris lõpuni minema, kuigi Alice oli ilmselgelt igati selleks valmis, ning sellest hetkest alates on ravenclawlane teda vältinud.
DORCAS MEADOWS - Doe ja Alice on toanaabrid, kelle ainsaks ühiseks teemaks on ilm ja šokolaadikonnad. Kui Alice on pisut metsik ja keevaline, siis Doe on talle vastandina pigem vaikne ja moraalne. Nad elavad küll rahus, kuid päris sõbrannadeks neid nimetada ei saa.
HESTIA JONES - Hestia on Doe ja Alice'i kolmas toakaaslane ning temaga klapib Alice kordades paremini kui hirvesilmse blondiiniga. Alice pole küll nii hull, kui Hestia ja Glenda, kuid blondiin ei kõhkle hetkegi enne kahe hullumeelsega tantsima tormamast.

VI KLASSDORCAS MEADOWS ☼ 16-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: IMOGEN POOTS  

“Oh, you’re so naive yet, so how could this be done by such a smiling sweetheart? Your sweet and pretty face in such an ugly world - something so beautiful.”

+ vapper, hooliv, tundlik
- unustaja, hajameelne, vaikne

MARLENE MCKINNON -  Nad olid sunnitud sõbrunema.. vähemasti nii väidab Marlene alati naerdes. Pärast kaht nädalat esimeses klassis olid kõik justkui oma seltskonna leidnud. James veetis aega oma kambaga, kõik tüdruku toakaaslased paistsid omavahel klappivat ja Marlene.. Marlene lihtsalt oli. Ja siis, muundamise klassis, pärast seda kui tüdrukule määratud partner suutis oma tiku panna plahvatama korra liiga palju ning neidis talle nähvas, oli blondiin sunnitud kohta vahetama ning istuma vaiksen ravenclawlasega.. ja ülejäänud on ajalugu. Pärast seda on need kaks lahutamatud.
REMUS LUPIN - Veetes suurema osa ajast Marlene'iga, on vältimatu veeta aega ka James'i, Siriuse ja kogu nende kelmikambaga. Teiste seast on ravenclawlasele enim silma jäänud Remus. Ta on intelligentne, vaikne ning omal sümpaatsel moel justkui piinatud. Seni pole Doel aga pideva seltskonna tõttu olnud erilisi võimalusi noormeest lähemalt tundma õppida.
HESTIA JONES & ALICE FORTESCUE - Hestia ja Alice on Doe toakaaslased, kellega tüdrukul pole absoluutselt mitte midagi ühist. Tüdruk on harjunud toas aega veetes pigem vaikima ja raamatutesse süübima, kui majakaaslastega vestlema. Tal pol nende kahe vastu otseselt midagi, aga sunnitud vestlused pole kunagi tema teema olnud.
SYBILL TRELAWNEY - Sybill on alati Doe'd oma sõbraks pidanud. Majakaaslane oma hirvesilmade, malbe naeratuse ja sooja suhtumisega, on Sybilli alati aksepteerinud sellisena nagu ta on, ning neidise jaoks on Sybill kõike muud kui igav. Kui Doe'l on valida, kas veeta aega oma toakaaslaste või Sybill'iga, valib neidis üldjuhul alati viimase.

VII KLASSCARADOC DEARBORN ☼ 18-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: JACKSON RATHBONE

“Don’t waste your time on me, you’re already the voice inside my head.”

+ sarmikas, flirtiv, intelligentne
- truudusetu, ennasttäis, manipuleeriv

MARLENE MCKINNON - Marlene poleks iialgi arvanud, et tema tüübiks võiks olla 'douche', aga nii on välja tulnud. Täiesti juhuslikult asuvad Dearbornide ja McKinnonite suvemajad mõlemad Lõuna-Prantsusmaal ja mitte suurema kui kilomeetrise vahega. Kuna mõlema vereliinis on ka muguverd, asuvad suvemajad mugumaailmas, kus mõlemad noored end võrdlemisi võõrana tundsid, kuni hetkeni mil nad mingisugusel lõkkeõhtul juuni alguses kokku põrkasid. Ja sellest sai alguse keevaline suveromanss. Kuni hetkeni mil Marlene Caradoc'i augusti alguses mugutüdrukuga voodist tabas. Ja nii lihtsalt see läbi saigi. Caradoc pole siiani kindel miks täpsemalt ta gryffindori tuleharki pettis - tüdruk oli omamoodi ja kirglik - kuid mis tehtud see tehtud. Vanale koerale uusi trikke ei õpeta. Hoolimata sellest tunneb noormees end tehtu pärast harjumatult halvasti.
EMMELINE VANCE - Emmeline on ravenclawlasest südametemurdjat varemgi märganud, aga päriselt said noored tuttavaks suve lõpus, peatudes kooliasjade ostmiseks paar nädalat Lekkivas Katlas ning eneselegi üllatuseks avastas gryffindorlane noormehes järjekordse 'projekti'.. ning suutmata Caradocile ei öelda, on noored nüüdseks nädalakese-kaks omamoodi algusjärgus olevas suhtes olnud.
DORCAS MEADOWS - Caradoc on vägagi teadlik sellest, et Doe Marlene'i parim sõbranna on ning seeläbi on majakaaslane ühtlasi ka parim viis olukorraga tutvuda. Noormees on üritanud leida võimalust eemalehoidva majakaaslasega vestelda, omamata aimugi, kas Doe on tema ja Marlene'i olukorrast teadlik.
EMMA VANITY - Mingil veidral põhjusel on slytherinlane üritanud juba mõnda ega Caradocile püksi pääseda, kuid noormees pole vedu võtnud - ta ei magata siiski igaüht ning Emma on oma kordades hullema reputatsiooni ning olematu püksikummiga peaaegu tülgastav.

SLYTHERIN

V KLASSREGULUS BLACK ☼ 15-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: LOGAN LERMAN

“People tearful, I cry the most. I am the ghost.”

+ andekas, sarmikas, muretu
- hoolimatu, sarkastiline, tujukas

SIRIUS BLACK - Kunagi ammu vaatas Regulus Siriusele alt üles. Ta tahtis olla tema moodi, imetles oma vanemat venda. Perekondlikel üritustel klammerdus noorim Blackidest venna külge - Sirius oli tema päästevest. Ja siis sõõlati ta iidol Gryffindori. Ta päästevest oli kadunud ning Regulus tundis end hüljatuna. Sirius saatis talle küll kirju, mida Regulus esmalt luges ning siis vastamist kaalus, ainult et kirjad lõpuks kaminatulle visata. Nüüd, kui keegi tema pagendatud venda mainib, on Reguluse vastuseks külm "mis vend?"
CHARITY BURBAGE - Jäänud ilma ainsast inimesest, kes teda õigel teel hoidis, vajus Regulus sügavale perekonna mürgisesse sohu, endine lähedane sõprus pagendatud vennaga ainult ristiks kaelas. Teda nähti kui Blackide 'murelast', kelle puhul õigelt teelt kõrvale kaldumine pidi olema vaid aja küsimus. Aga Regulus ei kavatsenudki oma perekonda veelkord alandada ning enese tõestamiseks valis noormees omale välja väikese hufflepufflasest ohvri. Temaga oli lihtne - ta oli vaikne, õrn, hakkas nutma kiiremini kui keegi teine ning ei astunud vastu. Nii sai Regulus alati kiire võidu, kaotamata seejuures killukestki oma aust. Ta tunneb end küll vahel klassiõe kiusamise pärast halvasti, aga asi on põhimõttes - ta pole Sirius.
'KELMIKAMP' - Lühidalt öeldes, Regulus jälestab gryffindorlaste kampa, kes end 'Kelmideks' nimetavad. Nad võtsid Siriuse, lõhkusid ta perekonna ning hävitasid ta sõpruse oma vennaga. Kui poleks James Potterit, Remus Lupinit ja Peter Pettigrew'd, oleks ta vend siiani temaga ning kõik oleks korras.
LUCINDA TALKALOT - Lendluudpall on Reguluse pääsetee kogu perekondliku draama ja majadevahelise rivaalitsemise sees. Ta on hea - ei, suurepärane ning miski ei rõõmustaks teda rohkem, kui slytherini tiimi kaptenimärgi omamine. Pealegi on ta seda kohta väärt.. aga tema teel seisab takistus nimega Lucinda Talkalot. Kõigest aasta vanem tšikk, kes ei kavatsegi oma positsioonist loobuda ning samamoodi ei kavatsegi Regulus oodata, kuni tüdruk lõpetab, et siis aastakesega leppida. Need kaks on tihti karvupidi koos ning korra-paar on isegi kahtlustatud, et Regulus on meelega klommi või kaks omaenda meeskonna kapteni poole saatnud.NARCISSA BLACK ☼ 15-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: DAKOTA FANNING

“Well, I have brittle bones it seems - I bite my tongue and torch my dreams. Have a little voice to speak with, and a mind of thoughts and secrecy.”

+ korralik, sõnakuulelik, nutikas
- mässumeelne, ettevaatlik, ettearvatav

LUCIUS MALFOY - Some may call it old-school, aga Narcissa on nö ära lubatud Luciusele. Malfoy'd ja Blackid on aastaid kavatsenud oma perekondi liita ning sarmikas Lucius ja piltilus Narcissa paistsid olevat täiuslik match. Perekonnad on neid kokku surunud algusest peale ning nüüdseks on blondipäised slytherinlased saavutanud teatava üksteisemõistmise - avalikkuse ees on nad koos, suletud uste taga lahus. Narcissale sobib see suurepäraselt - olenemata vanusevahest on neidise jaoks tema tulevane abikaasa siiski alles laps, kes iseennast ja maailma avastab.
BELLATRIX BLACK - Cissy on alati mingil määral oma vanema õe poolt lükata-tõmmata olnud. Ta armastab oma hullumeelset õde, kuid ei kiida kõiki tema tegusid ja plaane kaugeltki heaks. Sellest hoolimata on neidis õppinud oma suud kinni hoidma. Ta ei kavatse oma uskumusi muuta, aga tal pole ka plaani nende eest võidelda. Perekond on perekond ning veri on paksem kui vesi.
ANDROMEDA BLACK - Andromeda ja Narcissa on alati olnud lähedased. Kaks nooremat Blacki on üksteisele patse punuvad ja saladusi sosistavad musterõed, kes on saavutanud vaikiva üksteisemõistmise. Kumbki ei aktsepteeri päriselt oma perekonna tegemisi, kuid mõlemad mõistavad perekonna väärtust.. vähemalt esialgu.
EMMA VANITY - Musterslytherinlase ja tõelise daamina, pole Narcissa majakaaslasele kunagi midagi ette heitnud. Temalt oodatakse majakaaslastega läbisaamist, tutvuste loomist ning säilitamist, nii et seda blondiin teebki. Slytherini väike printsess on aastaid püsinud maja isehakanud valitsejanna kõrval, kuulates tema virinat ja klatši ning kandes tolle parima sõbranna tiitlit teeseldud uhkusega. Vähehaaval hakkab Blackide pesamunal see aga üle viskama.

VI KLASSRABASTAN LESTRANGE ☼ 17-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: GASPARD ULLIEL

“And it’s all in your head, yeah, but this is happening… you’ve been having real bad dreams.”

+ vaikne, mõtlik, passiivne
- küüniline, kibestunud, kinnine

RODOLPHUS LESTRANGE - Kunagi ammu olid kaks Lestrange'i venda lahutamatud. Ja siis astus vanema venna ellu Bellatrix, kes tõmbas tolle oma sadistlikesse plaanidesse ja õelatesse mängudesse, mille tulemusena Rodolphus oma noorema venna sootuks unustas, teda praktiliselt hüljates. Aastaid oodanud, et Rodolphus mõistuse pähe võtaks ja vanima Blacki tahavaatepeeglisse jätaks, hakkas Rabastan teda vaikselt jälestama. Nüüdseks on ime, kui kaks venda omavahel olenemata ühisest seltskonnast paar sõnagi vahetavad. Rabastan üritab olla oma venna vastand, aga seda on kergem öelda kui teha.
NIKLAUS AVERY & SEBASTIAN MULCIBER - Olles temast aasta vanemad, võtsid poisid noore Rabastani enese tiiva alla juba tolle kolmandal - võib olla tema perekonnanime pärast, mis külvab hirmu ja austust, võib olla nad nägid temas lihtsalt potensiaali. Milles iganes asi, Rabastan on neile tänulik, olles end alati tundnud omavanustest peajagu üle olevat. Niklaus tutvustas talle meelemürkide maailma ning Sebastian viis ta kurssi musta maagiaga. Poisid on ilmselgelt halb mõju, aga nad on vennad.. kordades paremad vennad, kui Rodolphus kunagi olnud on.
ALECTO CARROW - Tüdinud blondiinist on viimase aasta jooksul saanud Rabastani nö suitsusemu ning mõttekaaslane. Nad jagavad samasugust kibestumust ning meelelaadi ning tüdrukust on saanud ainuke inimene, kes paneb slytherinlase südame vähe heledamalt põksuma. Rabastan pole veel siiski oma tunnete ajel tegutsenud, olenemata sellest, et iga korraga muutub blondiini peente huulte mitte-suudlemine järjest raskemaks.
AMYCUS CARROW - Mida rohkem on Rabastan hakanud aega veetma Alectoga, seda rohkem on tal tulnud kokku puutuda ka tolle kaksikvennaga. Amycus on kaksikutest see elavam pool, mistõttu on temaga klappimine raskem. Aga majakaaslane pole ka ühti nii tume, kui Niklaus või Sebastian, seega on temaga aja veetmine meeldiv vaheldus. Rebastan on end kaksiku seltsis õppinud pisut lõdvemaks laskma ning elu nautima.ANDROMEDA BLACK ☼ 16-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: GEMMA ARTERTON

“She’s the symbol of resistance and she’s holding on my heart like a hand grenade.”

+ avatud meelega, sarmikas, arvamusrikas
- mässumeelne, särtsakas, kriitiline

TED TONKS - Terve igaviku valitses nende kahe vahel vaid ühepoolne peaaegu tobe (Tedi poolne) crush, millest teadsid ainult noormehe kõige lähedasemad sõbrad. Andromeda oli puutumatu - pärit puhtaverelisest perekonnast, kes väärtustas enim verestaatust - ning mugupäritolu poisil ei paistnud olevat võimalustki. Ja siis pandi nemad kaks kui ainsad vähegi vastutavad inimesed suures saalis toimunud toidusõja pärast (ja ilmselgelt olid nemad ka ainsad, kes kogu selle sõja vältel rahulikult istusid) raudrüüsid küürima ning Ted sai oma võimaluse. Sellest tutvusest arenes välja sõprus - noored hakkasid vaikselt ööhakul kokku saama erinevates tornides, kooli ümbruses, tühjades klassiruumides, üritades vältida Andromeda tutvusringkonda. Ja siis arenes sõprusest midagi enamat. Noored hiilivad siiani ringi, varjates suhet Andromeda hukkamõistva perekonna - eelkõige Bellatrixi eest. Andromeda pole end kunagi tundnud nii vabalt ja armastatuna, kui ta seda teeb Tediga aega veetes. Aga hiljuti on Dromeda hirmul - talle tundub, et nad pole enam Tediga kahekesi.. et tema sees sirgub keegi kolmas.
BELLATRIX BLACK - Tõtt-öelda on Andromeda oma vanemat õde alati pisut peljanud. Bellatrix on õel ja võimujanune, kõhklemata tagasi mitte millegi ees, et oma eesmärk täita. Sellest hoolimata on nad perekond ning seni on slytherinlane üritanud õe tegude ees silma kinni pigistada. Aga mis saab siis kui ta ei pea enam vastutama ainult iseenda eest!?
NARCISSA BLACK - Andromeda ja Narcissa on alati olnud lähedased. Kaks nooremat Blacki on üksteisele patse punuvad ja saladusi sosistavad musterõed, kes on saavutanud vaikiva üksteisemõistmise. Kumbki ei aktsepteeri päriselt oma perekonna tegemisi, kuid mõlemad mõistavad perekonna väärtust.. vähemalt esialgu. Aga nüüd, kus Blackid pole enam Andromeda ainus perekond, on tüdruk hakanud nooremast õest vähehaaval kaugenema.
SIRIUS BLACK - Andromeda ja Sirius olid noorena lähedased. Nad veetsid koos aega, mõistsid üksteist suurepäraselt ning moodustasid ühtse tiimi kõigi teiste vastu. Dromeda ei pannud esialgu isegi pahaks, et nõbu gryffindori sõõlati.. vastupidiselt teistele. Kui Sirius pagendati, oli Dromedal raskusi selle aksepteerimisega. Tegu oli tema lemmiknõbu ning parim sõbraga. Aga perekond on perekond ning neidis ei leidnud eneses jõudu neile vastu hakata. Aeg-ajalt vahetavad nad siiani siin-seal sooje mõistvaid naeratusi, aga omavahel rääkinud pole noored enam aastaid. Aga nüüd, kus Andromeda on vanem ja tugevam, hakkab talle tunduma, et Siriuse lahkumine perekonnast oli parim asi, mis ta nõbule osaks sai langeda. Ja vaikselt on neidis hakanud Siriusega kontakti otsima.

VII KLASSALECTO CARROW ☼ 17-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: JESSICA STAM

“Burns when I stand beside it, your light is ultraviolet.’”

+ mässumeelne, truu, pinges
- õel, hirmuäratav, üksik

AMYCUS CARROW - Amycus on Alecto kaksikvend, parim sõber ja kuriteokaaslane. Poiss on ainuke inimene, keda blondiin jäägitult usaldab. Ta võib alati kindel olla, et vend kaitseb ta seljatagust ning samamoodi on slytherinlane kõhklematult valmis oma kaksiku eest välja astuma. Teda häirib küll pisut Amycuse ülikaitsev hoiak tema suhtes, aga see on väike hind venna toe eest maksmiseks.
SEBASTIAN MULCIBER - Sebastian on Alecto niiöelda poiss-sõber. Nende suhe sai alguse neljanda ja viienda kooliaasta vahelisel suvel ning alguses suutis noormees slytherinlase südame ilma probleemideta üles sulatada. Aga nende mesinädalatefaas - vähemasti Alecto jaoks - oli üürike. Nad ei rääkinud kunagi praktiliselt millestki.. ja neil polnud kunagi erilist sidet. Mida aeg edasi seda enesesse tõmbunumaks ja külmemaks Alecto muutus ning vahepeal kadunud üksindus võttis taas maad. Nüüd vahelduvad neidise tujud oma poiss-sõbra suhtes nagu öö ja päev. Kord ei taha Alecto tema tõmmut nägu nähagi; kord on ta ise see, kes Mulciberi käe järgi sirutab ja end vaikselt ta kaissu kerra tõmbab.
RABASTAN LESTRANGE - Rabastanist on saanud Alecto suitsusemu ning mõttekaaslane. Nad jagavad samasugust kibestunud meelelaadi ning eluhoiakut ning Lestrange'i puhul on tegu inimesega, kellega Carrow tõesti rääkima saab - erinevalt tema poiss-sõbrast. Korra-paar on tabanud blondiin noormehe ennast jõllitamast ning vaikselt on hiilinud tüdruku kõhtu taas liblikad, kes olid seal viimati Mulciberiga suhte alguses. Aga slytherinlane kardab, et kui nad peaks tegutsema, kaob see side, kus see ja teine ning järele jääb samasugune külm füüsiline pealispind nagu Mulciberiga. Pealegi on nad kaks katkist hinge.. sellest ei saaks midagi head tulla.
LUCIUS MALFOY - Lucius oli Alecto esimene ning see on saladus, mida noored on suutnud siiani hoida. Tegu oli neljanda klassi lõpuga, kui slytherinlased olid mõlemad 15. Eksamid olid läbi ning slytherinlastel oli õnnestunud nii maja- kui lendluudpallikarikas võita, mis otseloomulikult vajas tähistamist. Puhketoas oli pidu, välja toodi tuliviskid ja mustsõstrarummid ning hormoonid möllasid. Peaegi avastasid kaks blondiini end kooli koridorides hiilimas, plaaniga üksikusse luuakappi peidetud alkohol välja tuua. Üks asi viis teiseni ning kui slytherinlased lõpuks luuakapist väljusid, tegid nad seda süütuse võrra vaesematena.NIKLAUS AVERY ☼ 18-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: NICHOLAS HOULT

“I didn’t trust him cause he smiled at me first, just like the wolf before he bites me.”

+ sarmikas, flirtiv, enesekindel
- upsakas, häbematu, suurustlev

SEBASTIAN MULCIBER - Sebastian on Avery'le alati olnud nagu vend. Nad on kooli 'pahad poisid' ning Niklaus on oma parima sõbra ning verevenna jaoks valmis praktiliselt kõigeks.
RABASTAN LESTRANGE - See oli olnud Mulciberi idee, Rabastan enese sekka võtta ning esialgu oli Avery sellega igati nõus olnud. Tegu oli siiski Lestrange'iga ning kutt tundus igatpidi okei olevat. Avery ei võta Lestrange'i küll nii omana, kui Mulciberi, kuid vennad on nad sellegipoolest. Aga hiljuti on Avery'le silma jäänud viis, kuidas Rabastan Sebastiani tüdruksõbrale silma viskab ning olgugi, et noormees pole just kõige suureb Alecto fänn, on see nende vahele sellegipoolest pingeid tekitanud.
EVAN ROSIER - Rosier ja Avery pole kunagi hästi läbi saanud ning olgugi, et kõik teavad seda, pole kellelegi aimugi, miks see nii on - perekondade suvemajad asuvad lähestikku, nad liiguvad samas tutvusringkonnas, jagavad samasugust mõttelaadi ja nii edasi. Kui keegi küsib, väidab Avery et Rosier on lihtsalt munn.. ning sama kehtib ka vastupidi. Tegelikkuses on lugu kordades isiklikum. Kui mõlemad poisid olid 14, jäi neile suvevaheajal silma piltilus punapäine mugu.. ning keset möllavaid hormoone otsustasid mõlemad poisid võidelda, saades nii rivaalideks. Lõpuks jäid nad küll mõlemad pika ninaga, aga vimm oli sündinud. Antud lugu - ja mugutüdruku pärast võitlemine - on aga häbiväärne mõlema jaoks, nii et kumbki pole seda kunagi valjult välja öelnud.
ALECTO CARROW. - Avery pole Alectos kunagi midagi erilist näinud, vastupidiselt Mulciberile ja Lestrange'ile. Tegu on lihtsalt ühe tujuka blondiiniga, kellel pole aimugi mida või keda ta tahab. Mida ähvardavamaks muutub klassiõde aga nende vennaskonnale, seda vähem tüdruk talle meeldib. Ta pole blondiinile otseselt kunagi midagi öelnud, aga.. Alecto's everything, but good news.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://eraofmischief.forum.co.ee
 

VÕETUD TEGELASED

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Era of Mischief :: Characters :: Canon Characters-