PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse
ILUSAT UUE KOOLIAASTA ALGUST! LUGEGE LÄBI KOGU INFORMATSIOON JA LIITUGE SISSEELAMISEKS MÕELDUD SÕIDUTEEMAGA SIIN!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» You'll never feel so alive
by Regulus Black 15th September 2013, 12:55

» Jutukatel
by Dorcas Meadows 13th September 2013, 05:08

» Minu playlistis huugab..
by Caradoc Dearborn 11th September 2013, 18:51

» to school, booze and hangovers
by Alecto Carrow 11th September 2013, 18:31

» the Photoalbum of Rabastan Lestrange
by Rabastan Lestrange 11th September 2013, 16:20

» Dorcas otsib ka.
by Dorcas Meadows 10th September 2013, 05:53

» marls' road of memories
by Marlene McKinnon 9th September 2013, 19:14

» a girl doesn't need anyone who doesn't need her
by Caradoc Dearborn 9th September 2013, 17:58

» CHOO CHOO, 1st of september
by Rabastan Lestrange 9th September 2013, 14:06


Share | .
 

 DEARBORN, Caradoc

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Caradoc Dearborn
õpilane, 18-aastane,
VII klass
Caradoc Dearborn

Postituste arv : 53
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: DEARBORN, Caradoc    3rd September 2013, 20:13
Climbing out the back door, didn't leave a mark. No one knows it's you...

NIMI: Caradoc Dearborn
HÜÜDNIMED: Doc, m
VANUS: 18
SÜNNIPÄEV: 21. november
VERESTAATUS: Segavereline
MAJA: Ravenclaw
PATRONUS: Ilves. Saab üksinda suurepäraselt hakkama, võib enda "saagiga" mängida, aga lõpuks selle tüdinult unustada ja jätta segaduses ohvri endast maha.
VÕLUKEPP: Kirss, südamikuks Veela juuksekarv, 12 tolli, pisut painduv.
KODULOOM: Lumekakk Nymph.

ISELOOM: Caradoc on ainsa poisslapsena peres saanud suure tähelepanu osaks, seetõttu on ta arrogantne, enesekindel ja on suutnud sellise mulje ka teistele jätta. Caradoci väliselt šarmantse ja uhke fassaadi taga peitub aga intelligentne noormees, kes huvitub peale viimatiste pidude ja siresäärsete neiude literatuurist ja muusikast. Kuigi Caradocil on teatud maine stereotüüpse naistemehena, kes magab iga naissoo esindajaga, on noormees siiski valiv. Iga tüdruk tema voodit soojendama ei saa minna, kuna nooruk kaotaks igasuguse austuse, mis kaasõpilastel veel tema vastu on. Mees ei ole agressiivne inimene, kes hakkaks kohe loitse kellegi poole teele saatma, veel hullem, läheks kätega kallale, sõnadest piisab täiesti ja Caradoc oskab vajadusel enda vastast, eriti neid nõrgemaid, piisavalt mõnitada, et nad lahkuvad ise. Need tüdrukud, kes üritavad peale üheöösuhet meest aheldada, peavad pettuma - mõnetunnised "suhted" on siiski eelkõige mehe vajaduste rahuldamiseks ja sellega asjad piirduvad.
TUGEVUSED/NÕRKUSED: Caradoc on pärinud enda vanematelt üsna hea mälu, kõige parem on mehe kuulmismälu, seega suudab ta enamjaolt tunnikontrollid vaid kohalkäimise põhjal rahuldavalt sooritada. Kõige tugevamaks küljeks on ilmselt nõiajoogid, mis lähevad untsu just viimasel ajal üsna harva. Ta on üsna lohakas, selle all kannatab ka poisi käekiri, mis võiks kuuluda mõnele arstile. Mõnel korral on kaotanud noormees palli hindest, kuna ta töö olevat üsna loetamatu olnud. Ennustamises ja muundamises võttis poiss noorena lisatunde vanematelt õpilastelt, nüüdseks tegi ta ka paar nädalat enda vanema sugulasega just nende õppeainetega tööd ja usub, et suudab viimasel aastal hinde kõrgel hoida.
MEELDIB/EI MEELDI:
+
Vihmased ilmad
Saint-Tropez
Makroonid
Pikkade juustega tüdrukud
Mugumaailm
Enesekindlad tüdrukud
Kange kohv
Meri
Tulikrabid
-
Pikad päevad koolis
Talv
Trollid
Kihvkrahvakad
Silmakirjalikkus

HOBID/HUVIRINGID: Astronoomiaklubi

PIKKUS: 179 cm
VÄLIMUS: Caradocil on rohelised silmad, mis vastavalt valgusele võivad tunduda isegi kergelt pruunikad pupilli ümbert. Noormehe tumepruunid juuksed on hetkel lühikesed, aga ta laseb, seda küll tavaliselt suvel, neil pikemaks kasvada. Ta ei ole ilueedi, kes veedaks peegli ees tunde enda kiharaid sättides, hommikuti piisab duši all käimisest. Caradoci nägu ilustab kerge habe, mis võtabki ilmselt kõige rohkem aega. Et Caradoc teeb regulaarselt sporti, on ta keha üsna treenitud, pealegi ei saa ta end käest lasta, kuna teab, et tüdrukuid tõmbavad trimmis poisid.
ISEÄRASUSED: Pisike nooolepeakujuline arm paremal käeseljal, mille Caradoc sai paar aastat tagasi ühes baaris.
RIIETUS: Koolis võib näha Caradoci koolivormis, lips pisult lohakalt ees ja kingad aeg-ajalt viksimata. Dearborn eelistab koolivormi ilma keebita, see tundub mehele ülearusena. Vabal ajal kannab noormees triiksärke ja pintsakuid, selline riietus võib tunduda mõnele ebamugav, aga nooruk on ilmselt isalt sellised eelistused pärinud. Caradoci võib sügisel näha tihti ka nahktagiga, mis on kergelt kulunud muljega, aga näinud palju nii mugu- ja võlumaailmas. Värvidest eelistab mees tumedaid toone.
PILDIOHVER: Jackson Rathbone

AJALUGU:Caradoc sündis pika ootamise järel perekonda, kus kõneldi pidevalt nii prantsuse- ja inglise keelt. Ta vanemad olid juba pikalt tahtnud, et perekonda lisanduks laps, aga mitu aastat pidid nad tulutult üritama, kuni lõpuks liitus Dearbornidega poisslaps, kellele pandi nimeks Caradoc. Olgugi, et poisil polnud õdesid-vendi, sai ta suurepäraselt läbi enda tädipojaga, kes on Caradocist kolm aastat vanem. Robert, Caradoci nõbu, on siiani üks mehe parimaid sõpru ja tema aitas noorukit ka õpingutega Sigatüükas. Ühel korral rünnati Caradoci perekonna maja mugumaailmas, kuna just seal nad suviti puhkavad. Dearbornid on üsna kindlad, et seda tehti just ema ameti pärast ning sellest ajast peale on ka Cara rohkem valvel.
PEREKOND: Caradoci ema töötab aurorina ja isa arstina võlumaailmas. C ema on prantslanna ja seetõttu valdabki Caradoc suurepäraselt prantsuse keelt. Caradoc saab vanematega üsna normaalselt läbi, kuigi ema ei vaata sellele hästi, et noormees nii kiirelt tüdrukuid vahetab ja loodab, et mees hiljemalt Sigatüüka lõpuks suudab käia kellegagi pikemalt kui mõned kuud. Caradoci muguveri tuleb ta isapoolselt vaarisalt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
 

DEARBORN, Caradoc

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Era of Mischief :: Characters :: Character Profiles :: Ravenclaw-