PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse
ILUSAT UUE KOOLIAASTA ALGUST! LUGEGE LÄBI KOGU INFORMATSIOON JA LIITUGE SISSEELAMISEKS MÕELDUD SÕIDUTEEMAGA SIIN!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» You'll never feel so alive
by Regulus Black 15th September 2013, 12:55

» Jutukatel
by Dorcas Meadows 13th September 2013, 05:08

» Minu playlistis huugab..
by Caradoc Dearborn 11th September 2013, 18:51

» to school, booze and hangovers
by Alecto Carrow 11th September 2013, 18:31

» the Photoalbum of Rabastan Lestrange
by Rabastan Lestrange 11th September 2013, 16:20

» Dorcas otsib ka.
by Dorcas Meadows 10th September 2013, 05:53

» marls' road of memories
by Marlene McKinnon 9th September 2013, 19:14

» a girl doesn't need anyone who doesn't need her
by Caradoc Dearborn 9th September 2013, 17:58

» CHOO CHOO, 1st of september
by Rabastan Lestrange 9th September 2013, 14:06


Share | .
 

 a girl doesn't need anyone who doesn't need her

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Marlene McKinnon
õpilane, 16-aastane,
VI klass
Marlene McKinnon

Postituste arv : 31
Join date : 23/08/2013

PostitaminePealkiri: a girl doesn't need anyone who doesn't need her   4th September 2013, 20:26

Kool oli kestnud vaevu kolm päeva ning juba praegu tekitas antud koolitöö Marlene'is tahtmise kiiremas korras rongi peale hüpata ja tagasi koju põrutada, sest antud hetkel oleks ta teinud ükskõik mida peale nõiajookide essee. Ja just täpselt selle edasilükkamiseks, oli tüdruk kuskil üheteistpaiku õhtul kogu oma pesemiskupatusega üles pesuruumidesse kolinud, et seal kena pooltunnike sooja vee all ligunedes veeta, koos kõikvõimalike iluprotseduuridega alates kreemitamisest, lõpetades erinevate maskidega.

Lõpuks, kuskil südaöö paiku, väljus Marls pesuruumidest, seljas lühikesed pidžaamapüksid ja napp maika, mida kattis heleroosa kašmiirkampsun - lossimüüride vahel oli poolalasti ringilaskmiseks siiski natukene liiga külm. Tüdruku paksud õlekarva juuksed olid kuhjatud pealaele lohakasse krunni, ta nägu oli täielikult meigivaba ning nahk lõhnas värskelt kirsiõite järgi. Seejuures oli üle ta käsivarre visatud niiske rätik ning kotike kõige vajaliku ja mitte nii vajalikuga, sealhulgas hambahari, -pasta ja kõik muu seesugune.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Caradoc Dearborn
õpilane, 18-aastane,
VII klass
Caradoc Dearborn

Postituste arv : 53
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: a girl doesn't need anyone who doesn't need her   5th September 2013, 17:03

Marlene ei olnud ainus, kes soovis panna kodu poole ajama, et pääseda tondilossist. Eriti praegusel ajal, kus kool oli niiskust ja rõskust täis, kuna varasügisesed vihmad suutsid kütmata hoonega just seda teha, ning tahest tahtmata oli väga selgelt meeles Saint-Tropez, mille päikese all Caro tahtis praegu meeletult vedeleda. Kahjuks oli september alanud ning viimane kooliaasta tuli seljatada, seda veel võimalikult heade hinnetega. Dearborn teadis, et kui ta tahab olla mõne sama austatud ameti esindaja kui ta vanemad, pidi ta ka viimasel Sigatüüka aastal kõvasti pingutama. Isegi nii enesekindlas inimeses nagu Caro, oli olemas tükike ebakindlust, mis vaikselt sosistas, et eksamid on nooruki jaoks liiga rasked, sellise mõtte üritas Caradoc siiski kõrvale tõrjuda.

Dearborn oli pesuruumides igaõhtuse rutiinse pesemise lõpetanud ning mees tõmbas peale enda kuivatamist kiirelt riided selga, sest Sigatüüka ruumid polnud kunagi kõige soojemapoolsed olnud. Olgu, magamistubade üle ei saanud vinguda, aga enamiku ajast pidi siin siiski kandma pikki riideid, kui keegi just tõsine külmalembene polnud. Sinised teksad jalas, eest veel lahtine ruuduline musta-punasekirju särk seljas, jalutas noormees pesuruumidest välja, hakates nööpe kinni nööpima. Üle ühe õla rippus tumehall rätik ning vasaku käe randmel rippus pisike kott pesuvahenditega. Tavaliselt oli sellisel ajal pesuruumides vaid vanemad õpilased ja neidki just mitte kõige rohkem, paljud eelistasid hommikuti duši alt läbi käia, seetõttu pööras Caro enda selja tagant kostuvatele sammudele pead, et näha, kellega tegu. Mees tõmbas käega läbi niiskete juuste, et need silmile ei vajuks ja oli üllatunud vaatepildist. Ta teadis, et Marlene tuleb üsna tõenäoliselt Sigatüükasse, aga et nad juba kolmandal päeval kokku põrkavad, seda Caradoc ennustada ei osanud. "Õhtust, Marlene," lausus noormees enda eksile.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Marlene McKinnon
õpilane, 16-aastane,
VI klass
Marlene McKinnon

Postituste arv : 31
Join date : 23/08/2013

PostitaminePealkiri: Re: a girl doesn't need anyone who doesn't need her   8th September 2013, 12:50

Marlene oli parasjagu oma mitte nii väikese hügieenitarvete koti avanud, et seal kobades huulepalsamit otsida, pillates seejuures maha oma rätiku, mis omakorda tähendas peaaegu kuuldamatut 'seriously't', mis üle neidise huuli libises ning sunnitud peatumist, et maha pillatu uuesti üles korjata, mistõttu jäi poiste pesuruumide ukse avanemine-sulgumine talle esialgu märkamatuks. Pealegi ei tundunud see väga tõenäoline, et antud kellaajal veel keegi duššimõnusid kasutaks. Eriti kuna nii mõnegi maja parool kippus südaööl vahetuma, sealhulgas gryffindori, mistõttu tüdruku samm tavalisest pisut kiirem oli. Enese pidžaamaväel väljalukustamine ei tundunud eriti ahvatlev - ükskõik kui tõenäoline see ka oli, et ta varem või hiljem prefektikohuseid täitvate Lupini ja/või Doe otsa komistab.. või lihtsalt hulkuvatele 'kelmidele' peale satub.

Tervitust kuuldes tõstis Marlene pahaaimamatult pea, tundmata otsejoones varemkuuldud hääletooni ära. Erinevalt romantiliste müütide väidetest, ei muutnud ei suhe ega ka suuremad või väiksemad tunded kellegi häält teistest enam eristatavaks - nägemismeel korvas kuulmismeele vead see-eest suurepäraselt. Caradoc'i nähes peatus Marlene automaatselt poolelt sammult, mitte küll niivõrd painavast südamevalust ja meeli läbivatest sügavatest mälestustest, kuivõrd tühipaljast üllatusest. Tüdruk polnud siiani kindel, kus ta kogu selle suhte.. suhtes seisis. Oli ilmselge, et nende väike romanss oli olnud üürikene ja veel ilmselgem, et see oli lõppenud Marlene'i eestvedamisel, kuigi otsese süü oleks vist võinud paigutada Caradoc'i õlule.. ning kui esialgu oli blondiin tõesti arvanud, et sealt võiks midagi tulla, sest üllatuslikult oskas ravenclawlane olla kuradiarmas, ilma cheesy'ks muutumata ning neil oli olnud tõesti lõbus omal mugulikul moel, sõites mööda maakohta jalgratastega ning ujudes-kilgates külma veega jõgedes, siis pärast kõige selle lõppemist seostas Marlene seda suhet pigem läbikukkumise kui südamevaluga. Jah, ta oli end tundnud kuradima halvasti, kui kogu see petmisskandaal välja tuli ning ta oli olnud vihane ja ehk isegi nukker, aga lõppkokkuvõttes oli see kõik lihtsalt üks suur läbikukkumine. Miski, millest ta ei kavatsenud esialgu kellelegi rääkida, kuid oli siis üksikul pidžaamaõhtul Doe'le pihtinud. Caradoc võis olla täielik munn, aga tema oli see, kes oli lasknud end õnge püüda, mis muutis tema lolliks ja lambaks.. see suhe oli pigem midagi piinlikku, kui midagi südantmurdvat. Ta ei pidanud teiste informeerimist sellest vajalikuks.. ja ometi ei suutnud ta ravenclawlase uut suure suuga silmarõõmu absoluutselt taluda.

"Tere ka sulle, jah," vastas gryffindorlane üsna ükskõikselt, kõlades nii nagu räägiks ta seina või mõne tüütu piniseva putukaga. Võib-olla oli ta siiani pisut kibestunud.. kibestunud, sest ta oli lasknud end kellelgi ilmselge seelikuküti kuulsusega ära võluda.. kibestunud, sest olenemata sellest, et ta oli ravenclawlasele praktiliselt kõik andnud - sealhulgas oma süütuse, mida ta küll kuhugi suure kella külge ei riputanud ega ka eriliselt tähtsaks pidanud, aga sellegipoolest - polnud temast sellegipoolest piisanud. Aga olenemata sellest oli ta ka uhke ning ta ei kavatsenudki otseste vihaste märkuste ja mürgipritsimisega ennast ära anda. Shit happens, oli juhtunud see, mis oli.. ta liigub sealt kenasti edasi, teeb ravenclawile lendluudpallis pika vilega ära ja sellest piisab täiesti.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Caradoc Dearborn
õpilane, 18-aastane,
VII klass
Caradoc Dearborn

Postituste arv : 53
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: a girl doesn't need anyone who doesn't need her   8th September 2013, 17:38

Caradoc ei muretsenud praegu prefektide pärast, ilmselt oleks noormees praegu suutnud end korravalvuritele suutnud puhtaks rääkida, kes ikka viimase klassi lõpetajale märkuse teeb. Pealegi ei olnud Caro lihtsalt uitamas, ta käis pesemas. Gryffidega olid Dearbornil suhted ka üpris head, seega nooruk praegu ei mõelnud sellele. Karistus polnud ka kõige hullem.

Suvi oli möödunud... Omapäraselt. Muidugi olid kolm kuud täis ilusaid mälestusi, millega üritada koolikaaslasi üle trumbata, aga Caradoc'i häiris siiani üks sündmus. Ei olnud esimene kord, kui Caro magas mõne ilusa tšikiga, aga oli samal ajal suhtes hoopis teisega. Seda oli mõnel korral juhtunud ja Marlene ei olnud esimene ega tõenäoliselt ka viimane, ometi näris kuti hinge juhtunu ja ilmselt oli see südametunnistus, mis kinnitas, et Dearborn on juba piisavalt palju halba teinud ja peaks nüüd pisut tagasi tõmbama. Muidugi Caro teadis, et ta ei plaani Marlene'iga abielluda, selleni oli aega veel vähemalt kümme aastat - mees ei tahtnud nii vara ahelatesse end lukustada. Caradoc kinnitas endale, et juhtus, mis juhtus, pole mõtet enam kahetseda. Ta ei osanud tegu tagasi ka võtta ja selle sündmuse muutmine oleks näidanud kutti nõrgasti küljest.

"Halb päev?" küsis Caradoc, kellele ei jäänud märkamata tüdimus neiu hääles. Vastupidiselt tüdrukule mängles poisi huultel õrn naeratus. "Või oled hoopis väsinud?" pakkus noormees teise variandi välja. Ta ise oli veel päris ärkvel ja mõte voodist polnud ahvatlev, seda vähemalt mitte praegu. Ta oleks hea meelega läinud jalutama, aga juba koolimajas ringi tatsamine oli reeglite rikkumine, parem oli mitte enda õnnega mängida ja majakaaslased juba kooliaasta alguses välja vihastada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Marlene McKinnon
õpilane, 16-aastane,
VI klass
Marlene McKinnon

Postituste arv : 31
Join date : 23/08/2013

PostitaminePealkiri: Re: a girl doesn't need anyone who doesn't need her   9th September 2013, 16:08

Marlene'i silmad püsisid kindlalt Caradoc'il, kui ta käed aeglaselt rinnal ristas, niiske rätik üle käsivarre visatud, sõrmede otsas rippumas kotike pesemisasjadega. Tüdruku näol püsis alaline 'on asja ka?' ilme, kui ta noormeest silmitses. Tõtt-öelda polnud gryffindorlasel aimugi, kuidas ta antud situatsioonis peaks käituma. Marlene polnud eriline tüdruksõbramaterjal või lihtsalt.. suhteinimene. Ta ei hüpanud ühe poisi juures teise juurde, sisudes end pikematesse või lühematesse suhetesse; ta lihtsalt polnud seda tüüpi tüdruk, kes tavaolukorras oleks kõiksugu üksteise küljes rippumist ja vabaduse piiramist aktsepteerivaks või armsaks pidanud. Suhe antud ravenclaw'lasega oli tegelikkuses üks blondinka esimesi, kui arvata kaasa ka kõik need mõtetud esimese-teise klassi valentinide teemad. Veel vähem oskas ta käituda petetud eksina. Ideaalis oleks ta ravenclawlast lihtsalt elu lõpuni ignoreerinud, tehes näo, et nende vahel pole midagi kunagi olnudki - ei head ega halba - või siis.. lihtsalt liikuda edasi teadmisega, et mis oli, see oli ja sellest pole mõtet enam rääkida.

Seega oleks Marlene antud hetkel ideaalis lihtsalt umbmäärase viipega edasi liikunud, et oma tagumik gryffindori torni vedada ning James'i ja Siriusega antud kodutöö kuidagi kolmepeale ära teha - ta polnud põhjusega Slug Clubis. Aga Caradoc'il paistis midagi muud meeles mõlkuvat. Küsimust kuuldes toetas Marlene oma keharaskuse pisut kannatamatult ühele jalale. "Nõiajookide essee," vastas tüdruk lihtsalt, keharaskust nüüd teisele jalale ümber viies. "Sul on see tehtud?" uuris neidis järgmiseks puhtast uudishimust, kuigi kui arvestada fakti, et kõige viimasele minutile lükkamine polnud sugugi üks Caradoci halbadest omadustest, siis polnud sellel küsimusel tegelikkuses vist isegi mõtet.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Caradoc Dearborn
õpilane, 18-aastane,
VII klass
Caradoc Dearborn

Postituste arv : 53
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: a girl doesn't need anyone who doesn't need her   9th September 2013, 17:58

Noormees ei saanud aru, kuidas Marlene kõigesse kuidagi ebaloomulikult rahulikult suhtus. Ta paistis olevat ikka pisut kirglikum, aga petmisesse suhtus Marlene vähemalt Caro arvates ikka väga külmalt. Mõnel eelmisel korral oli kutt lõpetanud paari väiksema loitsu ohvrina, mida ta oskas ise endalt õnneks eemaldada, kuigi ühel korral läks majakaaslase abi vaja. Marlene isegi ei paistnud tahtvat Dearbornile kuidagi tagasi teha. Nojah, ega neiu ei olnud suhte ajal ka üks nendest üliarmukadedatest tšikkidest, kes ei lasknud enda armsamal isegi üksinda sõpradega välja minna - see oli üks paljudest põhjustest, miks Lena talle meeldis. Poolevereline prantslane teadis, et ta suudaks vajadusel uue gryffindorlase ära võluda, aga hetkel oli tal oma "kallim" olemas, kellega nad hetkel sellises veidras faasis tammusid, kus ei paistnud ei edasiminekut ega tagasiminekut olevat.

Kuulnud nõia vastust, muigas mees õrnalt. Nõiajoogid olid ta trump, selles lõi ta ka usse. "On küll. Vajad abi?" uuris Caro, aga mõistis siis, et pakkumine võis olla pisut kohatu, arvestades nende minevikku ja seda, kuidas nad lõppesid teineteise jaoks. Nooruk oli üsna kindel, et tegelikult saab Marlene abi ka mõne kaasgryffindorlase käest, seal neid helgeid päid ikka jagus, igas majas oli oma akadeemiline koorekiht, kellele vähemalt septembri esimesed ülesanded raskusi ei valmistanud. Ometi oli nooruk juba pakkumise esitanud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content
PostitaminePealkiri: Re: a girl doesn't need anyone who doesn't need her   

Tagasi üles Go down
 

a girl doesn't need anyone who doesn't need her

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Era of Mischief :: Hogwarts :: Sixth Floor :: Pesuruumid-