PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse
ILUSAT UUE KOOLIAASTA ALGUST! LUGEGE LÄBI KOGU INFORMATSIOON JA LIITUGE SISSEELAMISEKS MÕELDUD SÕIDUTEEMAGA SIIN!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» You'll never feel so alive
by Regulus Black 15th September 2013, 12:55

» Jutukatel
by Dorcas Meadows 13th September 2013, 05:08

» Minu playlistis huugab..
by Caradoc Dearborn 11th September 2013, 18:51

» to school, booze and hangovers
by Alecto Carrow 11th September 2013, 18:31

» the Photoalbum of Rabastan Lestrange
by Rabastan Lestrange 11th September 2013, 16:20

» Dorcas otsib ka.
by Dorcas Meadows 10th September 2013, 05:53

» marls' road of memories
by Marlene McKinnon 9th September 2013, 19:14

» a girl doesn't need anyone who doesn't need her
by Caradoc Dearborn 9th September 2013, 17:58

» CHOO CHOO, 1st of september
by Rabastan Lestrange 9th September 2013, 14:06


Share | .
 

 HUFFLEPUFF

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Administraator

Administraator

Postituste arv : 34
Join date : 29/06/2012

PostitaminePealkiri: HUFFLEPUFF   2nd Juuni 2013, 09:20

HUFFLEPUFF

V klassGRETA CATCHLOVE ☼ 15-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: JENNIFER LAWRENCE

"I'm gonna finish him like a cheesecake!"

+ rõõmsameelne, seltskondlik, loominguline
- aeglase mõtlemisega, temperamentne, kriitiline

GILDEROY LOCKHART - Juhuse või saatuse tahtel määrati need kaks ühel ilusal septembrihommikul MJVK partneriteks.. ja tuli välja, et nad mõlemad sakkisid antud aines võrdselt. Enamik nende tundidest mööduvad üksteise kallal vigisedes või üksteise üle naerdes, kui nad erinevaid loitse ja õpetsussõna igal võimalikul moel kihva suudavad keerata, olles veendunud, et asi on partneris.
AMOS DIGGORY - Õde-vend igal võimalikul moel peale bioloogilise. Need kaks on lahutamatud ja Greta hüppaks kõhklematult Amose pärast mugubussi ette, teades, et nooruk teeks tema pärast sama. Nad on hingekaaslased igal muul peale romantilise tasandi. Greta võtab Amost kui vanemat venda.
EDGAR BONES - Greta tutvus Edgariga Amelia kaudu ning on olnud poisist rabatud alates esimesest kohtumisest. Aga tüdruk ei julgeks ilmaski selles suhtes midagi ette võtta, teades, et Edgari jaoks on ta lihtsalt järjekordne väike õde.. pealegi on poisil fännklubi.. reaalne fännklubi hunniku naissoost liikmetega.
AMELIA BONES - Amelia ja Greta on olnud sõbrad alates esimesest päevast rongis, mil nad mõlemad maiustusekäru juures ühe likööri-võlukeppide karbi pärast peaaegu kaklema läksid, otsustades lõpuks ühte kupeesse kolida ja kommikarpi jagada. Sellest päevast saati on tüdrukud pidevalt ninapidi koosMUNDUNGUS FLETCHER ☼ 16-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: LUKE PASQUALINO

“A 12 by 14 cell; lock us down in jail. It’s not my fault. I want my call. Someone post my hundred dollar bail.”

+ kiire, tšill, riukalik
- ebausaldusväärne, laisk, ebapüsiv

LUDOVIC BAGMAN - Mundungus'e parim sõber ning toakaaslane, kellele ta oleks valmis loovutama ühe oma neerudest, kui selleks vajadus peaks tekkima. Nende puhul on tegu 'hufflepuffi murelastega', kes pigem kasvuhoonete taga klassikaaslastele suitsusid jagavad ja lendluudpalli mängude peale kihla veavad kui tunnis kätt tõstavad.
AMOS DIGGORY - Teine Mundungus'e toakaaslane, kes hoolimata sellest, et ta kutile pidevalt peale tunde jäämiste näol reeglite rikkumise eest karistusi määrab, on siiski nõus oma toakaaslastega aeg-ajalt klaasikese võtma ja pisut tossama.
EMMA VANITY - Kõigist slytherinlastest jälestab Dung enim ennasttäis Emma't, kes end varjamatult kooli valitsejannaks peab, eeldades, et kõik vajuvad tema ees põlvili. Kaasa ei aita sugugi ka see, et Dungi parim sõber mingisugusel mõistmatul põhjusel tüdrukut atraktiivseks peab ja teda üsna regulaarselt magatab, samas kui tšikk seda sama praktiliselt iga viimse kui poisiga teeb, koheldes Ludot kui rämpsu.
GWENOG JONES - Gwenog on Dungi täielik vastand - sportlik, aktiivne, energiline. Ja suurema osa ajast veedavad nad üksteise kallal võttes, visateks tögavaid märkusi siia-sinna. Ning olenemata sellest tõmbab miski Gwenogi Mundunguse poole ning tüdruk on end rohkem kui korra majakaaslase voodist avastanud.BERTHA JORKINS ☼ 15-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: BLAKE LIVELY

“The key to good eavesdropping is not getting caught.”

+ tähelepanelik, enesekindel, jutukas
- klatšihimuline, hajameelne, kriitiline

DAISY HOOKUM - On vähe inimesi, kes Daisy'le vastukarva on ning Bertha on kindlasti üks neist. Õnnetutel asjaoludel sattus Daisy aga just temaga esimesel kooliaastal kupeed ning hiljem ka tuba jagama. Ja tüdruk üritas, tõesti üritas Berthaga läbi saada, aga nende iseloomud olid lihtsalt liiga erinevad. Seega vabandas Daisy end peale kuud-kahte välja, väites, et tal on kassikarvade vastu allergia ning vahetas tuba. Kahjuks ei saanud Bertha vihjest aru ning usub siiani, et nad on naiivse punapeaga sõbrad, üritades tollele pidevalt kooli ajalehe jaoks vihjeid anda ja informatsiooni ette kanda.
RITA SKEETER - Rita ja Bertha on nii sarnased, et neid võiks ekslikult pidada parimateks sõbrannadeks. Tõelisus on pisut teistsugune - tegemist on pigem rivaalidega. Rita kasutab räpaseid tehnikaid ja valesid, Bertha klatš on pisut positiivsema alatooniga ning pigem viis aega viita, kui elus edasi saada. Neid kahte võib tihti näha üksteise kallal virisemas ning tänu mõlema suurele suule, on nende kohta käivate kuulujuttude arv kõige suurem.
GIDEON PREWETT - Seda on raske uskuda, aga Gideon ja Bertha olid kaks lühikest kuud tüdruku viienda aasta alguses paarikene. Kuna Bertha puhul on tegemist pealetükkiva ja jutuka tüdrukuga ning Gideon on sellele vastandina vaikne ja omaettehoidev, siis pole raske arvata, kelle jalas selles suhtes püksid olid. Ning Bertha oli ka see, kes kogu nende suhet juhtis - algusest lõpuni. Gideon, oskamata kaunile blondiinile kuidagi ära öelda, läks sellega lihtsalt kaasa, sattudes sellega ühte kõige ebamugavamasse suhtesse, kus ta kunagi olnud on. Alles pärast kaht kuud võttis noormees julguse kokku ning lõpetas nendevahelise suhte. Lasknud punapea kohta lahti paar mitte just eriti süütut kõlakat, sai Bertha sellest peagi üle, kuid väldib Gideoni siiani.
BARTY CROUCH JR. - Omamata oma majakaaslaste seas erilist lööki, pöördus Barty teiste majade tüdrukute poole, jõudes omadega lõpuks endisest purunenud suhtest pisut murtud Berthani, kes slytherinlase jaoks võrdlemisi lihtsaks saagiks osutus. Suhtest, mis algas lihtlabase üksteise magatamisega, on nüüdseks saanud midagi sügavamat. Barty südames on Bertha jaoks kindel koht ning tüdruk on ainukene, keda enesekeskne slytherinlane väärtustab rohkem kui iseennast.

VI klassLUDOVIC BAGMAN ☼ 16-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: BEAU MIRCHOFF

"Gambling is thrilling! When you have nothing to lose, why not just throw everything in? Win big or go home."

+ pühendunud, oskuslik, seltskondlik
- rumal, kergeusklik, ennasttäis

MUNDUNGUS FLETCHER - Mundungus'e parim sõber ning toakaaslane, kellele ta oleks valmis loovutama ühe oma neerudest, kui selleks vajadus peaks tekkima. Nende puhul on tegu 'hufflepuffi murelastega', kes pigem kasvuhoonete taga klassikaaslastele suitsusid jagavad ja lendluudpalli mängude peale kihla veavad kui tunnis kätt tõstavad.
EMMA VANITY - Keegi ei oska arvata, mida hufflepufflasest kuuendik slytherini isehakanud printsessis näeb, aga noormees on neidise kätes kui sulavõi. Olles täiesti teadlik tüdruku reputatsioonist, mida too sugugi ei varja, on ta sellest olenemata valmis neidisega tunde magamistoas veetma. Ludo on võtnud oma eesmärgiks teha slytherinlane ainult enese omaks, uskudes siiralt, et on teel edu poole.
GWENOG JONES - Kuuludes mõlemad lendluudpalli tiimi, olid Gwenog ja Ludo sõbrad juba enne seda, kui noormehe parim sõber tüdrukuga vähe intiimsemalt aega veetma hakkas. Ludo on alati Gwenog kui 'üht kuttidest' võtnud ja see pole siiani muutunud. Ta riskib keretäiega iga kord, kui ainuüksi tüdruku häbistamiseks väljaku teisest otsast "GWENOG AND DUNG SITTIN' ON A TREE - K I S S I N G" laulab.
AMOS DIGGORY - Ludo toakaaslane, kellega neil vahetuvad "getting wasted" ja "ass kicking" perioodid. Kui Dung võtab kõiki Amos'e prefektikohustusi vabalt ja istub pikemalt viha pidamata kõik karitused ära, siis Ludo toakaaslasel nii kergelt minna ei lase. Nad on teadaolevalt rohkem korra pärast üksteise ninade veriseks löömist maha istunud ja rahus tuliviskipudelid avanud.GWENOG JONES ☼ 17-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: ZOE KRAVITZ

“You love all sailors, but hate the beach. You say come touch me, but you’re always out of reach.”

+ truu, intelligentne, sportlik
- karm, käsutav, kinnisideeline

MUNDUNGUS FLETCHER - Gwenog on Dungi täielik vastand - sportlik, aktiivne, energiline. Ja suurema osa ajast veedavad nad üksteise kallal võttes, visateks tögavaid märkusi siia-sinna. Ning olenemata sellest tõmbab miski Gwenogi Mundunguse poole ning tüdruk on end rohkem kui korra majakaaslase voodist avastanud.
LUDOVIC BAGMAN - Kuuludes mõlemad lendluudpalli tiimi, olid Gwenog ja Ludo sõbrad juba enne seda, kui noormehe parim sõber tüdrukuga vähe intiimsemalt aega veetma hakkas. Ludo on alati Gwenog kui 'üht kuttidest' võtnud ja see pole siiani muutunud. Ta riskib keretäiega iga kord, kui ainuüksi tüdruku häbistamiseks väljaku teisest otsast "GWENOG AND DUNG SITTIN' ON A TREE - K I S S I N G" laulab.
HESTIA JONES - Hestia ja Gwenog on kahemunaraku kaksikud, näes sellegipoolest välja võrdlemisi sarnased. Nende iseloomud on seevastu täiesti vastandlikud. Gwenogit häirib Hestia laiskus ja suutmatus alustatud asju lõpuni viia. Hestia ei talu oma kaksikõe võistlushimu ja kinnisideed lendluudpalli näol. Kaksikuid ei näe ilmselt ilmaski üksteisele patse punumas, aga kui vajadus tekib, on nad üksteise eest valmis ilma ühegi kõhkluseta välja astuma.
LUCINDA TALKALOT - Lucinda ja Gwenog, kui kaks naiskaptenit lendluudpallis, on rivaalitsenud algusest peale. Mõlemad tüdrukud üritavad end pidevalt tõestada ja Hufflepuffi-Slytherini matšid kipuvad olema tihti rohkem kui isiklikud.TILDEN TOOTS ☼ 17-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: AUSTIN BUTLER

"Easy now, hush - love, hush. Don’t distress yourself, what’s your rush? Keep your thoughts nice and lush."

+ kaastundlik, emotsionaalne, lootusrikas
- tujukas, manipuleeritav, kummaline

DAISY HOOKUM - Tilden on esimene ning siiamaani ainus poiss, kes on suutnud malbe punapea pea segi ajada. Nad kohtusid esmakordselt teises kasvuhoones, kus Daisy oma tavapärase kohmakusega peaaegu ühe alraunipoti maha ajas.. ning nende on-off suhe sai alguse neljanda klassi alguses - ainsal peol, kuhu Daisy end kohale vedada suvatses - pudelikeerutamise ajal mil Tilden oli sunnitud suudlema tüdrukut, keda ta mängijates kõige aktraktiivsemaks pidas. Sellest ajast peale on nad olnud veidras suhtes, kus igale tülile - ja nad tülitsevad tihti kõige tühisemate asjade pärast - järgneb lahkuminek, mis päev-kaks hiljem uuesti tagasi võetakse. Antud suvi on pikim aeg mis nad üksteisest lahus on veetnud ning Daisy pole kindel, kas nad suudavad ka selle paari päevaga tasa teha.
AMOS DIGGORY - Amos on Tildeni parim sõber. Ta rahustab Tildeni maha kui too millesti natukene liiga elevusse satub ning hoiab teda tagasi kui too on mõne vaese tüdruku südant murdmas. Põhimõtteliselt muudab Amos Tildenit paremaks ning ilma oma parima sõbrata, oleks hufflepufflasel ilmselt kordades rohkem vaenlasi.
DOLORES UMBRIDGE - Tilden on tundnud Dolores't väikesest peale. Nende emad olid parimad sõbrad ning ilmselgelt lootsid, et seda sama saavad olema ka nende lapsed. Kahjuks või õnneks, eksisid nad rängalt. Tilden küll ei kiusa Dolorest nii nagu nii mõnedki teised, kui see ei tähenda, et ta tüdrukut väga paremini kohtleks. Hiljuti on ta aga hakanud end pisut süüdi tundma, kahetsedes et pole üritanud tüdrukut tundma õppida.
GILDEROY LOCKHART - Tilden ja ravenclawi 'iluspoiss' pole kunagi eriti klappinud. Iseäranisti tülli pöörasid nad pärast kahevõitlust, mille Gilderoy ilmselge sohivõttega võitis - ainus aine, milles Tilden hea on võib ju olla taimeteadus, aga fakt on see, et kui tema on halb, siis Lockhart on VEEL halvem. Ja praeguse hetkeni plaanib Tilden Lockharti arveid klaarida.

VII klassAMOS DIGGORY ☼ 17-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: DAVE FRANCO

“After tonight, who knows where we’ll be tomorrow? What if we’re never here again? After tonight, this will be a lifetime ago, so let’s stay up until the sky bleeds red.”

+ heatujuline, optimistlik, elav
- uhke, perfektsionistlik, naiivne

DAISY HOOKUM - Amos oli Daisy kõige esimene poiss-sõber. Daisy oli üksteist ning alles sigatüükasse tulnud ning Amos kolmteist, jõudmas täpselt sinna ikka, kus tüdruksõbra omamist peeti lahedaks. Nende suhe kestis täpselt kolm nädalat ning selle aja jooksul olid noored lahutamatud, kõndides käest kinni ning istudes siin-seal pisut kohmakalt üksteise süles. Ning selle ja ühe suletud huultega musiga nende suhe piirduski. Juba varsti läksid noored lahku, Daisy läks oma esimese klassi tüdruku eluga edasi ning Amos leidis uue peaaegu-tüdruksõbra. Nüüd väldivad Amos ning Daisy sel teemal rääkimist.. eriti kuna Amos on Tildeni parim sõber.
TILDEN TOOTS - Amos on Tildeni parim sõber. Ta rahustab Tildeni maha kui too millesti natukene liiga elevusse satub ning hoiab teda tagasi kui too on mõne vaese tüdruku südant murdmas. Põhimõtteliselt muudab Amos Tildenit paremaks ning ilma oma parima sõbrata, oleks hufflepufflasel ilmselt kordades rohkem vaenlasi.
MUNDUNGUS FLETCHER & LUDOVIC BAGMAN - Amose toakaaslased ning kutid, kes satuvad oma heaolu kahjuks liigagi palju pahandustesse, mistõttu on Amos olnud rohkem kui korra sunnitud neid prefektikohuseid arvesse võttes karistama. Sellest hoolimata on noormehed suutnud sõprust säilitada - küll läbi vere ja alkoholi, aga tekkinud vimm saab alati lahendatud.
GRETA CATCHLOVE - Õde-vend igal võimalikul moel peale bioloogilise. Need kaks on lahutamatud ja Greta hüppaks kõhklematult Amose pärast mugubussi ette, teades, et nooruk teeks tema pärast sama. Nad on hingekaaslased igal muul peale romantilise tasandi. Greta võtab Amost kui vanemat venda.TED TONKS ☼ 18-AASTANE ☼ MUGUPÄRITOLU ☼ FC: HUNTER PARRISH

“So set the stage and let the record play on a Saturday when we can dance forever.”

+ aus, sõbralik, avatud meelega
- kangekaelne, mässumeelne, otsekohene

ANDROMEDA BLACK - Terve igaviku valitses nende kahe vahel vaid ühepoolne peaaegu tobe (Tedi poolne) crush, millest teadsid ainult noormehe kõige lähedasemad sõbrad. Andromeda oli puutumatu - pärit puhtaverelisest perekonnast, kes väärtustas enim verestaatust - ning mugupäritolu poisil ei paistnud olevat võimalustki. Ja siis pandi nemad kaks kui ainsad vähegi vastutavad inimesed suures saalis toimunud toidusõja pärast (ja ilmselgelt olid nemad ka ainsad, kes kogu selle sõja vältel rahulikult istusid) raudrüüsid küürima ning Ted sai oma võimaluse. Sellest tutvusest arenes välja sõprus - noored hakkasid vaikselt ööhakul kokku saama erinevates tornides, kooli ümbruses, tühjades klassiruumides, üritades vältida Andromeda tutvusringkonda. Ja siis arenes sõprusest midagi enamat. Noored hiilivad siiani ringi, varjates suhet Andromeda hukkamõistva perekonna - eelkõige Bellatrixi eest.
ARTHUR WEASLEY - Ted Tonks oli esimene poiss, kes toitis Arthuri huvi mugude ja muguasjade vastu. Täiesti juhuslikult sattusid poisid esimesse klassi suundudes sigatüüka ekspressis ühte kupeesse istuma ning avastasid end arutlemast ühistel teemadel. Teddy rääkis Arthurile lugusid asjadest, mida poiss poleks usanud uneski näha ning Arthur tegi mugupäritolu poisile sissejuhatusse võlukunsti. Poisid on siiani sõbrad ning veedavad senimaani tihti aega erinevate teemade üle arutledes.
EDGAR BONES - Edgar on Tedi parim sõber ning noormees, kelle juurde hufflepufflane võib minna kõikvõimalike muredega. Ted peab sõbra fännklubi küll naeruväärseks, kuid pole selle kohta kunagi sõnagi öelnud.
GLENDA CHITTOCK - Paar esimest kooliaastat olid Ted ja Glenda lahutamatud. Nad avastasid koos kooli, võtsid samu klasse, harjutasid pärast kooli koos ning igatsesid koos teatud muguvidinaid, mida Sigatüükas polnud. Ja siis jõudsid mõlemad noored pubekaikka ja tegid saatusliku vea, noppides üksteiselt süütused. Pärast seda varises nende sõprus vähehaaval kokku. Glenda leidis omale tegevus Prewetti kaksikute näol ning Ted pööras kogu oma tähelepanu Andromedale. Nüüd, kus nende sõprusest on järel ainult varemed, ütlevad noored harva üksteisele vaid 'tere'.GLENDA CHITTOCK ☼ 18-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: FREYA MAVOR

“I can learn to live with guilt. I don’t care about being good.”  

+ muretu, kaitsev, seltskondlik
- mässumeelne, hoolimatu, otsekohene

FABIAN PREWETT - Fabian on Glenda jaoks olnud alati pigem varuvariant. Ta on teadlik noormehe reputatsioonist ja olenemata Fabiani oskusest tüdrukut naerma ajada, pole ta kunagi gryffindorlase vastu erilist tõmmet tundnud. Tahtmata siiski nooruki huvi kaotada, pöörab Glenda talle aeg-ajalt täpselt niipalju tähelepanu, et Fabiani mitte nö õnge otsast lahti lasta.
GIDEON PREWETT - Tüdrukutega kohmakas Gideon on noormees, keda Glenda otse öeldes 'suurima heameelega kargaks'. Nooruk on armas ja kuidagi.. eluvõõras.. ning Glenda on oma missiooniks võtnud teda pisut rikkuda, elust rõõmu ning enesest huvi tundma panna.
TED TONKS - Paar esimest kooliaastat olid Ted ja Glenda lahutamatud. Nad avastasid koos kooli, võtsid samu klasse, harjutasid pärast kooli koos ning igatsesid koos teatud muguvidinaid, mida Sigatüükas polnud. Ja siis jõudsid mõlemad noored pubekaikka ja tegid saatusliku vea, noppides üksteiselt süütused. Pärast seda varises nende sõprus vähehaaval kokku. Glenda leidis omale tegevus Prewetti kaksikute näol ning Ted pööras kogu oma tähelepanu Andromedale. Nüüd, kus nende sõprusest on järel ainult varemed, ütlevad noored harva üksteisele vaid 'tere'.
HESTIA JONES - Hestiast on saanud viimase aasta jooksul Glenda 'peosemu', kelle puhul võib alati kindel olla, et nad alkoholiga liialdavad, õhtu jooksul rohkem kui ühe riideeseme kaotavad, laudadel tantsivad, midagi katki kukuvad või ära löövad, ronivad voodisse kõigi valede inimestega ning lõpetavad lõpuks kuskil täiesti pilditult, et järgmisel päeval kokku saada ja valutavate peade ning keeravate kõhtudega pusletükke kokku hakata panema.  
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://eraofmischief.forum.co.ee
 

HUFFLEPUFF

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Era of Mischief :: Characters :: Canon Characters-