PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse
ILUSAT UUE KOOLIAASTA ALGUST! LUGEGE LÄBI KOGU INFORMATSIOON JA LIITUGE SISSEELAMISEKS MÕELDUD SÕIDUTEEMAGA SIIN!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» You'll never feel so alive
by Regulus Black 15th September 2013, 12:55

» Jutukatel
by Dorcas Meadows 13th September 2013, 05:08

» Minu playlistis huugab..
by Caradoc Dearborn 11th September 2013, 18:51

» to school, booze and hangovers
by Alecto Carrow 11th September 2013, 18:31

» the Photoalbum of Rabastan Lestrange
by Rabastan Lestrange 11th September 2013, 16:20

» Dorcas otsib ka.
by Dorcas Meadows 10th September 2013, 05:53

» marls' road of memories
by Marlene McKinnon 9th September 2013, 19:14

» a girl doesn't need anyone who doesn't need her
by Caradoc Dearborn 9th September 2013, 17:58

» CHOO CHOO, 1st of september
by Rabastan Lestrange 9th September 2013, 14:06


Share | .
 

 RAVENCLAW

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Administraator

Administraator

Postituste arv : 34
Join date : 29/06/2012

PostitaminePealkiri: RAVENCLAW    2nd Juuni 2013, 09:47

RAVENCLAW

V klassRITA SKEETER ☼ 15-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: KRISTEN BELL

“l came to shut you up, I came to drag you down, I came around to tear your little world apart and break your soul apart.”

+ nutikas, talendikas, tähelepanelik
- pistab nina teiste asjadesse, kättemaksuhimuline, ennastimetlev

BERTHA JORKINS - Rita ja Bertha on nii sarnased, et neid võiks ekslikult pidada parimateks sõbrannadeks. Tõelisus on pisut teistsugune - tegemist on pigem rivaalidega. Rita kasutab räpaseid tehnikaid ja valesid, Bertha klatš on pisut positiivsema alatooniga ning pigem viis aega viita, kui elus edasi saada. Neid kahte võib tihti näha üksteise kallal virisemas ning tänu mõlema suurele suule, on nende kohta käivate kuulujuttude arv kõige suurem.
BARTY CROUCH JR. - Oma üritustes Berthale nö koht kätte näidata, on Rita lähenenud tolle slytherinlasest poiss-sõbrale rohkem kui korra, üritades teda oma naiseliku sarmi ning mesiste sõnadega 'tee pealt kõrvale kallutada'. Seni on blondiini suurimaks saavutuseks joogine suudlus, kuid ambitsioonikas ravenclawlane ei kavatsegi sellega piirduda, plaanides laskemoona enne rünnakule asumist kõvasti suurendada.
GILDEROY LOCKHART - Kogu Sigatüüka peale on Gilderoy ainus inimene, keda Rita vähegi usaldab. Nad on omamoodi lahutamatu ravenclawi duo - tüdruk, kes armastab kuulujutte, ning poiss, kes praktiliselt elab kuulujuttudes. Nende suhe pole kunagi olnud romantiline - vähemasti mitte näitsiku jaoks.
XENOPHILIUS LOVEGOOD - Xeno on üks majakaaslastest, kellega Rital on.. vähe keerulisemad suhted. Neil on küll palju ühiseid tutvusi ning klasse, kuid nende iseloomud on kaugeltki liiga erinevad ning Rita ei ole tagasihoidlik oma arvamuse väljendamisega. Ta on noormeest mitmeid kordi nimetanud hulluks või käskinud tal suureks kasvada, saamata kunagi päriselt aru, kuidas Xeno mõistus töötab. Ja et metafoorilisele koogile veel kirss lisada, nad mõlemad huvitusid ajakirjandusest.AMELIA BONES ☼ 15-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: SASHA PIETERSE

“Someday I will be strong enough, to lift not one but both of us.”

+ sõbralik, vapper, tähelepanelik
- naiivne, hukkamõistev, sundiv

GRETA CATCHLOVE - Greta on lähim asi, mis Amelial on õele. Tüdruk kannab ja jääb alati kandma Amelia Bones'i parima sõbranna tiitlit. Tüdruk on sõbrannale nagu käepikendus ja Amelia armastab teda kõvasti rohkem kui oma reaalset kätt. Amelia on Gretale hea, tuues teda oma mullist välja ning samal ajal hoiab Greta Ameliat kenasti maa peal, talitsedes neidise mässumeelsust. Ainus, mida Amelia ei suuda taluda, on tüdruku crush tema vanemasse venda.
EDGAR BONES - Amelia vanem vend, kes ei pääse ilmselt kunagi oma reputatsioonist. Amelia ja Edgar tõesti hoolivad üksteisest ning igaüks võib seda näha.. see ei muuda, aga seda, et nende elus tuleb ette hetki mil nad üksteist tõesti hingepõhjast vihkavad. Amelia näeb läbi venna täiusliku maski kõiki tema vigasid, ning ei karda neid välja laduda ükskõik kellele, kes on valmis kuulama. Paljud peavad seda õe-venna vaheliseks rivaalitsemiseks ning osalt see tõesti on seda. Amelia ei taha vennale küll halba, kuid armastab teda sellegi poolest aeg-ajalt provotseerida. See ei tähenda seda, et neil poleks nunnusid õe-venna vahelisi hetki.. neid on lihtsalt vanuse kasvades järjest vähem ja vähem.
BELLATRIX BLACK - Hiljuti on Bellatrix noore ravenclawlase vastu erilist huvi üles näidanud, haakides tüdrukuga aeg-ajalt käed, et blondiin kõrvale kutsuda ning üht-teist 'ma arvan, et sa meeldid rodolphusele' sarnast pomiseda. Amelia, kes on alati pisut metsik olnud, on võlutud Bellatrixi loomulikust üleolekust, sarmist ning õelast reputatsioonist, ning ei kujuta ettegi, miks tüdruk tema peale oma aega kulutab, kuid ei kurda. Ta on meelitatud Bellatrixi huvist ning võtab kinni igast slytherinlase kutsest, olles muutunud tumedapäise tüdruku jaoks omamoodi mängukanniks.
RODOLPHUS LESTRANGE - Bellatrix pole ainus, kes noore ravenclawlase vastu täiesti lambist huvi üles näitab. Kui ühelt poolt käitub Bella temaga nagu oma uue parima sõbrannaga, siis teiselt pool läheneb Ameliale ilusate sõnade ning mitmetähenduslike märkustega Rodolphus, kes kasutab iga võimalust noorele tüdrukule külje alla pugemiseks. Ja uudishimulikul naiivitaril on raske vanemale hea jutuga kenale poisile 'ei' öelda.SYBILL TRELAWNEY ☼ 16-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: JUNO TEMPLE

“And oh no, I know you will take it personal, but I’m not myself, you see?”

+ emotsionaalne, visa, teatraalne
- naiivne, temperamentne, kergeusklik

DOLORES UMBRIDGE - Võiks arvata, et Dolores, kes on ka ise kiusamise ohver, mõistab Sybilli ja need kaks moodustavad omamoodi duo. Aga Dolorse puhul on tegu kiusatavaga, kellest saab kiusaja. Leidnud Sybilli puhul inimese, kes on temast kordades halvemas situatsioonis, kasutab Umbridge seda igal võimalikul moel ära, seistes hea selle eest, et veidrikust blondiin tunneks ennast igapäevaselt veel halvemini kui tema ise.
XENOPHILIUS LOVEGOOD - Xeno ja Sybill on saavutanud teatava üksteisemõistmise. Nende mõistused töötavad samal tasandil ning seetõttu naudivad majakaaslased üksteise seltskonda jäägitult, veetes koos aega nii õppides, kui lihtsalt puhates.
GIDEON PREWETT - Olenemata sellest, et Gideoni ja Sybilli iseloomud erinevad märkimisväärselt, on noormees võtnud oma missiooniks majakaaslase eest seista. Noored on aastaid istunud nõiasõnades koos ning Sybill on suutnud Prewetti kaksikut veenda isegi ennustamist võtma.
DORCAS MEADOWS - Sybill on alati Doe'd oma sõbraks pidanud. Majakaaslane oma hirvesilmade, malbe naeratuse ja sooja suhtumisega, on Sybilli alati aksepteerinud sellisena nagu ta on, ning neidise jaoks on Sybill kõike muud kui igav. Kui Doe'l on valida, kas veeta aega oma toakaaslaste või Sybill'iga, valib neidis üldjuhul alati viimase.


VI klass
DOLORES UMBRIDGE ☼ 17-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: ALEXANDRA DADDARIO

“All my life I want money and power, respect my mind or die from lead shower”

+ tähelepanelik, salakaval, kuulekas
- temperamentne, manipuleeriv, pettev

SYBILL TRELAWNEY - Võiks arvata, et Dolores, kes on ka ise kiusamise ohver, mõistab Sybilli ja need kaks moodustavad omamoodi duo. Aga Dolorse puhul on tegu kiusatavaga, kellest saab kiusaja. Leidnud Sybilli puhul inimese, kes on temast kordades halvemas situatsioonis, kasutab Umbridge seda igal võimalikul moel ära, seistes hea selle eest, et veidrikust blondiin tunneks ennast igapäevaselt veel halvemini kui tema ise.
TILDEN TOOTS - Tilden on tundnud Dolores't väikesest peale. Nende emad olid parimad sõbrad ning ilmselgelt lootsid, et seda sama saavad olema ka nende lapsed. Kahjuks või õnneks, eksisid nad rängalt. Tilden küll ei kiusa Dolorest nii nagu nii mõnedki teised, kui see ei tähenda, et ta tüdrukut väga paremini kohtleks. Dolores pole seevastu Tildenit aga eriti millekski pidanud. Ta on kõigest üks roheliste näppudega hufflepufflane - ei rohkemat ega vähemat.
RABASTAN LESTRANGE - Viimase aasta jooksul on Dolores üritanud vaikselt ujuda Sigatüüka nö koorekihi külje alla. Rabastan tundus esialgu selleks ideaalne - ta on vaikne ja endassetõmbunud. Siiamaani on Umbridge suutnud noormehelt välja pressida vaid ühe suudluse ning sellegi üürikese, kuid neidis kavatseb seda parandada.
EMMA VANITY - Koorekihti pääsemiseks on vaja rohkemat kui kuninglik poiss-sõber. Selleks on vaja ka kuninglikke sõpru ning mis saaks olla parem kui isehakanud slytherini printsess. Nüüdseks on Dolores suutnud Emmaga läbi komplimentide ning ettevaatliku suhtlemise saavutada midagi üsna sõpruselaadset.GILDEROY LOCKHART ☼ 17-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: XAVIER SAMUEL

“Oh, Pretty, pretty please. Don’t you ever, ever feel like you’re less than perfect’

+ sarmikas, jutukas, sõbralik
- edev, enesekeskne, pettev

GRETA CATCHLOVE - Juhuse või saatuse tahtel määrati need kaks ühel ilusal septembrihommikul MJVK partneriteks.. ja tuli välja, et nad mõlemad sakkisid antud aines võrdselt. Enamik nende tundidest mööduvad üksteise kallal vigisedes või üksteise üle naerdes, kui nad erinevaid loitse ja õpetsussõna igal võimalikul moel kihva suudavad keerata, olles veendunud, et asi on partneris.
TILDEN TOOTS - Tilden ja ravenclawi 'iluspoiss' pole kunagi eriti klappinud. Iseäranisti tülli pöörasid nad pärast kahevõitlust, mille Gilderoy võitis. Tilden on veendunud, et noormees tegi sohki, kuid Lockharti ei kavatsegi midagi sellelaadset tunnistada. Tema silmis on Toots lihtsalt sore loser.
RITA SKEETER - Kogu Sigatüüka peale on Gilderoy ainus inimene, keda Rita vähegi usaldab. Nad on omamoodi lahutamatu ravenclawi duo - tüdruk, kes armastab kuulujutte, ning poiss, kes praktiliselt elab kuulujuttudes. Nende suhe pole kunagi olnud romantiline - Lockharti kohaselt, VÄHEMASTI MITTE VEEL.. aga kes suudaks talle vastu panna!?
EDGAR BONES - Ravenclawide 'golden boy' ja 'pretty boy' on toakaaslased ning olgugi, et kumbki osapool ei nimetaks teist sõbraks, saavad nad siiski üsna okeilt läbi, olles nii mõneski mõttes sarnased. Siiski tunneb Lockhart Bones'i suhtes teatavat kadedust, kinnitades igal võimalikul hetkel nii endale kui kõigile teistele, et Bonesi näol pole temale vastast.HESTIA JONES ☼ 17-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: ZENDAYA COLEMAN

“This is my time to shine. This is my place to find, all that I had inside I never knew.”

+ kannatlik, hea huumorimeelega, võimekas
- skeptiline, sarkastiline, kiirelt tüdinev

GWENOG JONES - Hestia ja Gwenog on kahemunaraku kaksikud, näes sellegipoolest välja võrdlemisi sarnased. Nende iseloomud on seevastu täiesti vastandlikud. Gwenogit häirib Hestia laiskus ja suutmatus alustatud asju lõpuni viia. Hestia ei talu oma kaksikõe võistlushimu ja kinnisideed lendluudpalli näol. Kaksikuid ei näe ilmselt ilmaski üksteisele patse punumas, aga kui vajadus tekib, on nad üksteise eest valmis ilma ühegi kõhkluseta välja astuma.
GLENDA CHITTOCK - Hestiast on saanud viimase aasta jooksul Glenda 'peosemu', kelle puhul võib alati kindel olla, et nad alkoholiga liialdavad, õhtu jooksul rohkem kui ühe riideeseme kaotavad, laudadel tantsivad, midagi katki kukuvad või ära löövad, ronivad voodisse kõigi valede inimestega ning lõpetavad lõpuks kuskil täiesti pilditult, et järgmisel päeval kokku saada ja valutavate peade ning keeravate kõhtudega pusletükke kokku hakata panema.
ALICE FORTESCUE - Hestia on Doe ja Alice'i kolmas toakaaslane ning temaga klapib Alice kordades paremini kui hirvesilmse blondiiniga. Alice pole küll nii hull, kui Hestia ja Glenda, kuid blondiin ei kõhkle hetkegi enne kahe hullumeelsega tantsima tormamast.
DORCAS MEADOWS - Doe on Hestia jaoks natukene liiga süütuke ja natukene liiga õrnake. Tüdrukul pole toakaaslase vastu otseselt midagi, aga kui vähegi võimalik, väldib tüdruk blondiiniga vestlemist.

VII klassGIDEON PREWETT ☼ 17-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: EDDIE REDMAYNE

“I spent a long time building barricades to fortify, creating space by drawing lines. But now I realize when I try to hide it’s all in vain - I end up pushing you away. I’m tired of pushing you away.”

+ korralik, intelligentne, õpihimuline
- häbelik, awkward, valiv

FABIAN PREWETT - Gideon "see parem kaksik" Prewett on Fabiani kaksikvend. Väiksest peast said kaksikud suurepäraselt läbi - peale selle, et nad olid üht nägu, olid nad ka üht meelt. Suuremaks sirgudes hakkasid välja tulema erinevused, mis väiksena ei paistnud suurt rolli mängivat. Gideon avastas raamatud ja Fabian avastas tüdrukud - kõige tipuks sõõlati neid ka erinevatesse majadesse. Sellest hoolimata on kaksikud siiani lähedased - nüüd on nad lihtsalt pigem vennad, kui sõbrad või kuriteokaaslased.
GLENDA CHITTOCK - Glenda hirmutab Fabiani pisut oma mitmeti mõistetavate märkuste ja ilmselge huviga. Tüdruk on kaunis ja hukatuslik ning olgugi, et punapea ei jaga neidisega sama mõttelaadi, on ta tolle võlude ees sellegipoolest relvitu.
BERTHA JORKINS - Seda on raske uskuda, aga Gideon ja Bertha olid kaks lühikest kuud tüdruku viienda aasta alguses paarikene. Kuna Bertha puhul on tegemist pealetükkiva ja jutuka tüdrukuga ning Gideon on sellele vastandina vaikne ja omaettehoidev, siis pole raske arvata, kelle jalas selles suhtes püksid olid. Ning Bertha oli ka see, kes kogu nende suhet juhtis - algusest lõpuni. Gideon, oskamata kaunile blondiinile kuidagi ära öelda, läks sellega lihtsalt kaasa, sattudes sellega ühte kõige ebamugavamasse suhtesse, kus ta kunagi olnud on. Alles pärast kaht kuud võttis noormees julguse kokku ning lõpetas nendevahelise suhte. Lasknud punapea kohta lahti paar mitte just eriti süütut kõlakat, sai Bertha sellest peagi üle, kuid väldib Gideoni siiani.
SYBILL TRELAWNEY - Olenemata sellest, et Gideoni ja Sybilli iseloomud erinevad märkimisväärselt, on noormees võtnud oma missiooniks majakaaslase eest seista. Noored on aastaid istunud nõiasõnades koos ning Sybill on suutnud Prewetti kaksikut veenda isegi ennustamist võtma.XENOPHILIUS LOVEGOOD ☼ 18-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: JAMIE CAMPBELL  BOWER

“There’s a place where the garden can take you through the looking glass.”

+ energiline, armastusväärne, entusiastlik
- hajameelne, sarkastiline, unustav

ARTHUR WEASLEY - Arthur ja Xeno tutvusid Franki kaudu, kes oma lapsepõlvesõpra ja esimest sigatüüka sõpra kuidagi lahus hoida ei saanud. Xenophilius on täis ebatavalisi lugusid ning on noormehele rääkinud hunnikutest sõnuseletamatutest asjadest, millega mugud tegelevad - suurem osa nendest on valed ning sügaval sisimas on Arthur sellest ehk isegi teadlik, aga keeldub seda enesele tunnistamast. Xenophilius viskab tema kinnisideedele ainult puid juurde ning klassivennaga koos aega viites tuleb välja Arthuri kõige hullumeelsem pool.
FRANK LONGBOTTOM - Xeno ja Frank kasvasid üles kõrvalmajades ja nende sõprus sai alguse juba enne kooli. Olenemata võrdlemisi erinevatest iseloomudest, on see püsinud tänu ajale ja ajaloole kindlalt. Xenophilius toob Frankis välja tema loomingulise ja pisut hullumeelsema poole, samas kui Frank aitab ravenclawlasel kahe jalaga maa peal püsida.
SYBILL TRELAWNEY - Xeno ja Sybill on saavutanud teatava üksteisemõistmise. Nende mõistused töötavad samal tasandil ning seetõttu naudivad majakaaslased üksteise seltskonda jäägitult, veetes koos aega nii õppides, kui lihtsalt puhates.
RITA SKEETER - Xeno on üks majakaaslastest, kellega Rital on.. vähe keerulisemad suhted. Neil on küll palju ühiseid tutvusi ning klasse, kuid nende iseloomud on kaugeltki liiga erinevad ning Rita ei ole tagasihoidlik oma arvamuse väljendamisega. Ta on noormeest mitmeid kordi nimetanud hulluks või käskinud tal suureks kasvada, saamata kunagi päriselt aru, kuidas Xeno mõistus töötab. Ja et metafoorilisele koogile veel kirss lisada, nad mõlemad huvitusid ajakirjandusest.EDGAR BONES ☼ 18-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: DREW VAN ACKER

"Sometimes I wonder if I’m real."

+ vapper, moraalne, džentelmenlik
- suurustlev, edev, temperamentne

AMELIA BONES - Amelia ja Edgar tõesti hoolivad üksteisest ning igaüks võib seda näha.. see ei muuda, aga seda, et nende elus tuleb ette hetki mil nad üksteist tõesti hingepõhjast vihkavad. Amelia näeb läbi venna täiusliku maski kõiki tema vigasid, ning ei karda neid välja laduda ükskõik kellele, kes on valmis kuulama. Paljud peavad seda õe-venna vaheliseks rivaalitsemiseks ning osalt see tõesti on seda. Amelia ei taha vennale küll halba, kuid armastab teda sellegi poolest aeg-ajalt provotseerida. See ei tähenda seda, et neil poleks nunnusid õe-venna vahelisi hetki.. neid on lihtsalt vanuse kasvades järjest vähem ja vähem.
GRETA CATCHLOVE - Greta tutvus Edgariga Amelia kaudu ning on olnud poisist rabatud alates esimesest kohtumisest. Aga tüdruk ei julgeks ilmaski selles suhtes midagi ette võtta, teades, et Edgari jaoks on ta lihtsalt järjekordne väike õde.. pealegi on poisil fännklubi.. reaalne fännklubi hunniku naissoost liikmetega.
TED TONKS - Edgar on Tedi parim sõber ning noormees, kelle juurde hufflepufflane võib minna kõikvõimalike muredega. Ted peab sõbra fännklubi küll naeruväärseks, kuid pole selle kohta kunagi sõnagi öelnud.
GILDEROY LOCKHART - Ravenclawide 'golden boy' ja 'pretty boy' on toakaaslased ning olgugi, et kumbki osapool ei nimetaks teist sõbraks, saavad nad siiski üsna okeilt läbi, olles nii mõneski mõttes sarnased. Siiski tunneb Lockhart Bones'i suhtes teatavat kadedust, kinnitades igal võimalikul hetkel nii endale kui kõigile teistele, et Bonesi näol pole temale vastast.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://eraofmischief.forum.co.ee
 

RAVENCLAW

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Era of Mischief :: Characters :: Canon Characters-