PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse
ILUSAT UUE KOOLIAASTA ALGUST! LUGEGE LÄBI KOGU INFORMATSIOON JA LIITUGE SISSEELAMISEKS MÕELDUD SÕIDUTEEMAGA SIIN!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» You'll never feel so alive
by Regulus Black 15th September 2013, 12:55

» Jutukatel
by Dorcas Meadows 13th September 2013, 05:08

» Minu playlistis huugab..
by Caradoc Dearborn 11th September 2013, 18:51

» to school, booze and hangovers
by Alecto Carrow 11th September 2013, 18:31

» the Photoalbum of Rabastan Lestrange
by Rabastan Lestrange 11th September 2013, 16:20

» Dorcas otsib ka.
by Dorcas Meadows 10th September 2013, 05:53

» marls' road of memories
by Marlene McKinnon 9th September 2013, 19:14

» a girl doesn't need anyone who doesn't need her
by Caradoc Dearborn 9th September 2013, 17:58

» CHOO CHOO, 1st of september
by Rabastan Lestrange 9th September 2013, 14:06


Share | .
 

 GRYFFINDOR

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Administraator

Administraator

Postituste arv : 34
Join date : 29/06/2012

PostitaminePealkiri: GRYFFINDOR   2nd Juuni 2013, 09:10

GRYFFINDOR

V klassMOLLY PREWETT ☼ 16-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: JANE LEVY

“You know just where I’ll be as long as he needs me.”

+ heasüdamlik, emalik, korralik
- kangekaelne, kamandav, range

ARTHUR WEASLEY - Eksentriline punapea jäi oma ujeda oleku ja sooja tobeda naeratusega Molly'le silma juba päris alguses. Vanemaks saades ning tugeva iseloomuga nooreks naiseks sirgununa, kogus tüdruk piisavalt julgust, et noormehele läheneda. Nüüdseks on noorte vahel võrdlemisi stabiilne sõprussuhe. Antud suhtes on püksid kindlasti Molly jalas, kes ei kõhkle juhtpositsiooni haaramast - tema veab noormeest välja, korraldab kohtinguid, mida Arthur isegi kohtinguteks pidada ei taipa ning üritab astuda sõprusest sammukest edasi. Teatud määral häirivad tüdrukut Arthuri kinnisideed, sest need on miski, mis toovad noorukis välja kirgliku poole, mida Molly siiani teha ei ole suutnud.
GIDEON & FABIAN PREWETT - Molly vanemad vennad, kes on pealtnäha täielikud vastandid, toovad tüdrukus välja karmi emaliku poole - ta kutsub neid korrale, seisab selle eest, et poisid üle piiri ei läheks ja ei lase kellelgi tühja kõhuga magama minna. Olenemata sellest, et poisid Molly'le nii mõnelgi korral närvidele käivad, hoiavad Prewettid kindlalt kokku.
ALICE FORTESCUE - Molly nõbu ning ühtlasi tüdruku kõige lähedasem sõbranna. Tüdrukud on juba väikesest peale ninapidi koos olnud ning usaldavad üksteist kõiges.
XENOPHILIUS LOVEGOOD - Arthuri parim sõber, kellega Molly absoluutselt ei klapi. Tüdruku silmis pole Xeno heatahtlikult ja armsalt veider nagu Arthur, vaid lihtsalt.. imelik. Ta ajab suust välja ilmselgeid valesid ja õhutab kõiki Arthuri kinnisideid takka. Molly on valmis Xeno't taluma Arthuri seltskonnas viibides, aga igal muul juhul näitab ta oma sallimatust nooruki suhtes avalikult välja.MARY MACDONALD ☼ 15-AASTANE ☼ MUGUPÄRITOLU ☼ FC: NINA DOBREV

“I’ve become so numb, I can’t feel you there. I’ve become so tired - so much more aware. I’m becoming this, but all I want to do is be more like me and be less like you.”

+ romantiline, tugev, kindlameelne
- häbelik, vaikne, eemalhoidev

LILY EVANS - Nii pea kui väike Mary esmakordselt magamistubadesse astus ja väikese punapea voodilt raamatut lugemast leidis, teadis ta, et neist saavad suurepärased sõbrad. Aastaid hiljem peab see siiani paika. Mary on Lily pärast kõigeks valmis ning Lily on ainuke, kes suudab tagasihoidliku brünetitari lõdvestuma ning saladusi jagama panna.
SEBASTIAN MULCIBER - Kurjus. See on esimene sõna, mis Mary'le pähe tuleb, kui keegi Mulciberi mainib. Noormees on võtnud oma missiooniks tüdrukut terroriseerida ning on pannud neidise mitmeid kordi pisaratesse valgununa magamistubade poole jooksma ning korra saatnud neidise ka haiglatiiba. Mary tunneb selle viimase situatsiooni pärast häbi ning pole sellest rääkinud kellelegi peale Lily. Isegi nüüd, pärast pikka suve, kardab gryffindorlane slytherini poissi jäägitult.
REMUS LUPIN - Tänu James Potteri ilmselgele huvile Mary punapeast parima sõbranna vastu, on gryffindorlane olnud sunnitud mitmetel kordadel kokku puutuma Potteri kelmikambaga. Kõikidest selle liikmetest sümpatiseerib Maryle enim Remus oma vaikse hoiaku ja varjatud intelligentsiga. Korra-paar on Remus tüdrukut MJVK'ga aidanud, kuid sellega on nende suhtlemine ka piirdunud. Mary'l poleks midagi soojemate suhete vastu, kuid ta on kaugeltki liiga häbelik, et vanemale poisile läheneda.
MARLENE MCKINNON - Marlene hirmutab Mary't pisut oma otsekoheste märkuste ning avameelsusega. Blondiin tundub nii avatud ja vahetu ning isegi ülevoolav, mis on brünetitari jaoks natukene liiga palju. Marlene on küll osa seltskonnast, aga Mary pole tüdrukuga suutnud iial saavutada seda lähedust, mis tal Lily'ga on. Teda häirib pisut Marlene'i oskus hüpata seltskonnast-seltskonda, kuid tüdruk ei ütleks seda eales välja. Ta imetleb ning kadestab teatud majakaaslase omadusi nagu julgus ja avatus.EMMELINE VANCE ☼ 15-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: TROIAN BELLISARIO

“You won’t be seventeen forever, and we can get away with this tonight.”

+ nutikas, vapper, truu
- uudishimulik, otsekohene, suure suuga

ANDROMEDA BLACK - Emmeline on kasvatatud kõiki võrdselt kohtlema - isegi slytherinlasi, keda enamik jälestasid, on tüdruk võtnud oma missiooniks Andromedat mõista. Pärast neidise tabamist, kui too Ted Tonksiga välja hiilis, vandus ta endale, et aitab Andromedal oma perekonnale vastu astuda ja unistusi püüda. Nad pole küll päriselt sõbrad, aga jagavad tihti avalikkuses salajasi paljuütlevaid pilkusid ja peavad suletud uste taga intelligentseid debatte. Emmeline austab Andromedat väga.  
REMUS LUPIN - Emmeline on alati olnud erinevatest projektidest huvitatud, üritades parandada oma nutikuse ja soojusega seda, mis on katki. Remus küll keeldub talle midagi usaldamast, aga tüdruk soovib, et nooruk seda teeks. Ta saab aru, et nad ei pruugi küll olla kõige lähedasemad sõbrad, aga üritab sellegipoolest Remuse jaoks olemas olla. Tüdruk ei ole kindel, kas asi on Remuse silmades olevas pilgus või lihtsalt selles, et tüdrukut tõmbab noormehe poole, aga Emmeline kavatseb kindlalt Remuse 'korda teha'.
CARADOC DEARBORN - Emmeline on ravenclawlasest südametemurdjat varemgi märganud, aga päriselt said noored tuttavaks suve lõpus, peatudes kooliasjade ostmiseks paar nädalat Lekkivas Katlas ning eneselegi üllatuseks avastas gryffindorlane noormehes järjekordse 'projekti'.. ning suutmata Caradocile ei öelda, on noored nüüdseks nädalakese-kaks omamoodi algusjärgus olevas suhtes olnud. Emmeline teab, et see pole ilmselt kuti reputatsiooni silmas pidades parim otsus, kuid usub siiralt, et suudab meest muuta.
MARLENE MCKINNON - Emmeline ja Marlene pole kunagi k õ i g e paremini läbi saanud. Emmeline'i tõmbab intelligentsete inimeste poole ja tema silmis pole Marlene oma nutikusega kunagi eriliselt hiilanud. Uuel kooliaastal, aga paistab blondiinil temaga kohe mingisugune eriline kana kitkuda olevat. Marlene pole talle küll siiani otseselt midagi öelnud, aga kibedad pilgud ja kahemõttelised märkused on piisavalt informatiivsed olnud.


VI klass
VII klassLILY EVANS ☼ 17-AASTANE ☼ MUGUPÄRITOLU ☼ FC: KAREN GILLIAN

“Sorry you can’t define me, sorry I break the mold. Sorry that I speak my mind, sorry don’t do what I’m told. Sorry if I don’t fake it, sorry I come too real - I will never hide what I really feel.”

+ heasüdamlik, truu, kaastundlik
- kangekaelne,  jonnakas, kiirelt ärrituv

MARY MACDONALD - Nii pea kui väike Mary esmakordselt magamistubadesse astus ja väikese punapea voodilt raamatut lugemast leidis, teadis ta, et neist saavad suurepärased sõbrad. Aastaid hiljem peab see siiani paika. Mary on Lily pärast kõigeks valmis ning Lily on ainuke, kes suudab tagasihoidliku brünetitari lõdvestuma ning saladusi jagama panna.
JAMES POTTER - James on kõike, mida Lily vihkab - ta on ennasttäis, ülienesekindel, laisk ja vulgaarne - ning punapea korrutab endale, et ta toob endaga kõike peale heade uudiste. Ja olenemata kõigist nende vaidlustest ja üksteise tögamistest, tuleb gryffindori täkk ikka ja jälle tagasi enama järgi ning Lily ei paista temast nii-pea lahti saavat. Võiks isegi öelda, et James hakkab talle vaikselt omaks muutuma.
SEVERUS SNAPE - Severus ja Lily on lapsepõlvesõbrad. Severus oli see, kes tutvustas Lily'le võlumaailma ning aitas tal täpselt mõista, miks Petunia teda nii väga vihkas. Severus on aidanud Lily'l üle saada oma elu paarist kõige raskemast olukorrast ning suure osa oma kooliteest pidas tüdruk slytherinlast oma parimaks sõbraks, kaitstes teda kiivalt James'i ja tema sõprade eest.. ja siis juhtus 'sopaverelise' intsident. Viiendas klassis pärast järjekordset James'i kiusamisretke tormas Lily taaskord Snape'i kaitseks välja.. ja sealsamas kõigi ees kutsus Severus oma parimat sõpra vihahoos sopavereliseks. See oli alandav, õel ja tülgastav ning alates sellest hetkest katkestas punapea slytherinlasega kõik suhted, tahtmata poisist enam sõnagi kuulda.
REMUS LUPIN - Remus ja Lily kui kaks gryffindori seitsmenda klassi prefekti, on alati suurepäraselt läbi saanud. Lily'l pole aimugi, kuidas keegi Remuse sugune James'i kelmikampa on sattunud, aga ei vaevu seda ka küsima. Neid kaht võib tihti koos raamatukogust õppimast või lihtsalt aega viitmast leida. Lily on märganud, et majakaaslast vaevab miski, kuid pole seda siiani suutnud välja uurida.SIRIUS BLACK ☼ 18-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: BEN BARNES

“Disengage and leave the ground, setting my sights on the great beyond. Silence is the loudest sound - I can’t believe that it’s so beautiful.”

+ flirtiv, truu, sarmikas
- mässumeelne, vallatu, ennasttäis

JAMES POTTER - James on Siriusele nagu vend - seesugune vend, millist tal kunagi olnud pole. Pärast gryffindorisse sõõlamist ja perekonnasiseseid draamasid, kolis Sirius kolmandas klassis Potterite poole ja on seal elanud sellest ajast peale. Ta ei saaks Potteritele ja iseäranisti Jamesile rohkem tänulik olla. Potteritest on saanud Siriuse perekond ning noormees on nende jaoks kõigeks valmis.
MARLENE MCKINNON - Marlene on Jamesi tulehargist parim sõbranna slash naabritüdruk ning ühtlasi 'kelmikamba' ainus nais(peaaegu)liige. Sirius pani tüdrukule silma peale juba päris alguses ning on sellest ajast peale blondiini igal võimalikul moel töganud - alustades hommikuste märgade äratuste ja öösel magamistoa aknast sisse ronimisega, et "oma lemmikblondiini juures crashida". Olenemata nende veidrast omavahelisest läbisaamisest on Sirius blondiini suhtes kaitsev ning püstitanud ta kõigi teiste tüdrukutega võrreldes teatavale pedjestaalile - keegi pole kunagi päris nii särav, julge ega hull kui Marlene.
ANDROMEDA & REGULUS BLACK - Siriuse noorem vend ja nõbu on ainsad päikesekiired nooruki lapsepõlves. Andromeda on alati olnud pisut teistsugune ja soojem kui kõik teised ning Regulus oli vendadest see, kes kõige enam Siriuse sarnane oli. Sirius üritas nooremat venda kaitsta kogu negatiivse mõju ja sapi eest, kuid nii pea kui ta perekonnast välja heideti, olid ta käed seotud. Need kaks on ka ainsad pereliikmed, kes Siriust veel mingil määral tunnistavad.
BLACKIDE SUGUVÕSA - Kurikuulsata Blackide jaoks Siriust enam ei eksisteeri - ta on järjekordne Potter, vererüvetaja ja reetur, kes on parem surnuna kui elusana. Nende suhtlus piirdub sapiste pilkude ja kammitsetud märkustega.REMUS LUPIN ☼ 17-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: ANDREW GARFIELD

“So what if you can see the darkest side of me? No one will ever tame this animal I have become.”

+ kaine mõistusega, tark, tagasihoidlik
- muretsev, perfektsionistlik, range

LILY EVANS - Remus ja Lily kui kaks gryffindori seitsmenda klassi prefekti, on alati suurepäraselt läbi saanud. Lily'l pole aimugi, kuidas keegi Remuse sugune James'i kelmikampa on sattunud, aga ei vaevu seda ka küsima. Neid kaht võib tihti koos raamatukogust õppimast või lihtsalt aega viitmast leida.
EMMELINE VANCE - Emmeline häirib Remust. Ta on küll tark ja ilus, kuid kaugeltki liiga pealtetükkiv oma küsimuste ja 'mõistva suhtumisega'. Ta ei kavatse olla tüdruku jaoks mingisugune projekt ning on seepärast hakanud nooremat majakaaslast mitte just eriti oskuslikult vältima. Nad ei ole sõbrad ning noormehel pole põhjust tüdrukut usaldada, arvaku siis too midaiganes heaks arvab.
DORCAS MEADOWS - Remuse silmis on Doe midagi erilist. Ta on vaikne, intelligentne ja tagasihoidlik, kuid paistab oma malbe naeratuse ja säravate silmadega kõigi teiste seast kordades paremini välja. Noore gryffindorlase jaoks on eriskummaline, kuidas keegi Marlene'i sugune suudab ainuüksi oma kohaloluga kellegi Doe suguse elama panna. Remus on korra-kaks üritanud ravenclawlasele läheneda, kuid paistab, et igalpool, kus on Doe on ka Marlene.. ja igalpool kus on Marlene on ka Sirius ning James.. ning romantilised tunded on siiski kahe inimese vaheline asi.
'KELMIKAMP' - Kelmikamp on Remuse perekond ja tugi ning ühtlasi ainsad, kes teavad gryffindorlase suurest saladusest. Ta ei suudaks ealeski sõnadesse panna kogu seda tänutunnet ja armastust, mis ta oma sõprade vastu tunneb - eriti nüüd, kus nad kõik ainuüksi tema haiguse pärast ning temale toe pakkumiseks animaagiaga tegelema hakkasid. Remus on kindel, et poleks ilma oma sõpradeta nii kaugele jõudnud.JAMES POTTER ☼ 17-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: AARON JOHNSON

“So if you’re lonely, you know I’m here waiting for you. I’m just a cross-hair, I’m just a shot away from you.”

+ truu, flirtiv, kaitsev
- kangekaelne, ennasttäis, ebaviisakas

LILY EVANS - Lily Evans on ainus tüdruk, kes on suutnud kõikvõimsa gryffindorlase südame kiiremini põksuma panna. Potter on veendunud, et särtsaka punapea näol on tegu 'tema tüdrukuga' ning ei kõhkle seda tunnistamast. Evans on tema päike ja tuli ning kutt on veendunud, et ükskord annab tüdruk alla ning laseb noormehe ligi. Pärast kõike on tegu siiski näitsikuga, kellega ta kord abielluda laseb. Mitte, et see takistaks tal vahepealsel ajal teiste tüdrukutega aega viita.
MARLENE MCKINNON - Marlene on James'i naabriplika ning kamraad ning ainus tüdruk, kes saab kogu tema kelmikambale ligilähedale. Nad on sõbrad olnud alatest mähkmetest ning James on blondiini jaoks kõigeks valmis. Marlene on tema jaoks omamoodi justkui noorem õde - kuigi see ei takista noormeest teisest lendluudpalliväljaku otsast tüdrukule "NICE ASS, MCKINNON" karjumast.
SEVERUS SNAPE - Snape on James'i jaoks olnud omamoodi mängukann esimesest aastast alates. Ta on eemalehoidev ja vaikne, põrnitsedes kõiki kaugelt keebivarjust nagu surm ise. Kaasa ei aidanud ka slytherinlase sõprus Lily Evansiga, mis tekitas Potteris sõnuseletamatut kadedust. James oli seal, kui Snape Lily't sopavereliseks nimetas ning sellest ajast saati on asi isiklik.  
SIRIUS BLACK - Sirius on Jamesile nagu vend, keda tal kunagi olnud pole. Ta on märganud sõbra huvi Marlene'i vastu ning üritab seda takka suruda, ainult selleks, et näha blondinka nägu iga kord kui Sirius talle külje alla üritab pugeda. Ta ei usu päriselt, et Marlene võiks kunagi Siriusele kätte anda ning ei muretse seepärast tagajärgede pärast.DAVEY GUDGEON ☼ 17-AASTANE ☼ MUGUPÄRITOLU ☼ FC: DYLAN O'BRIEN

“Excuse my manners if I make a scene. I ain’t gonna wear the clothes that you like. I’m fine and dandy with the me inside. One look in the mirror and I’m tickled pink. I don’t give a hoot about what you think.”

+ naljakas, seltskondlik, kartmatu
- juhm, sarkastiline, mässumeelne

FABIAN PREWETT - Fabian ja Davey on kaks tüüpilist klassiklouni, esitades üksteisele väljakutseid ning üritades üksteist üle trumbata. Vaatamata sellele on nad aja jooksul saanud lähedasteks sõpradeks ning õppinud 'rambivalgust' üksteisega jagama. Fabiani süül või tema tõttu, kaotas Davey viiendas klassis peaaegu silma, kui sõber esitas talle väljakutse Peksja Paju koort puudutada. Tema oli ka see, kes Davey pärast antud intsidenti haiglatiiba toimetas ja ta silma päästis.
MARY MACDONALD - Mary on see üks tüdruk, kes on tõesti püüdnud Davey tähelepanu. Kellestki niivõrd sissevõetud olemine oli noormehe jaoks aga uus ning seepärast mattis nooruk selle sügavale maha, varjates seda nii tüdruku kui ka kõigi teiste eest. Poiss oli veendunud, et Mary ei vaataks kedagi temasugust ning alguses oli see tõsiselt haavav. Aja jooksul on õppinud Davey sellest üle olema ja läheb oma eluga edasi. Aeg-ajalt üritab ta siiski Mary'ga aega veeta, nautides ta seltskonda täielikult. Tema silmis on Mary ilus, tark ja naljakas, mis on täiuslik kombinatsioon sõprussuhteks.
REMUS LUPIN - Kuuldes, et tal on vaja järelaitamistunde, oli Davey vähem kui rõõmus. Ta sai aru kõigest, mida õpetatati, aga tal puudus motivatsioon tunnis tähele panna - ning seepäras tuli professor Sulghornil mõte panna üks klassikaaslastest Davey't aitama. Davey polnud kunagi varem Remusega eriliselt suhelnud nende üdini erinevate iseloomude pärast ning ei teadnud seepärast, mida sellest arvata - Remus veetis tihti aega raamatukogus, samas kui Davey väitis, et see koht tekitab temas judinaid. Nüüdseks on Davey Remusele selgitanud, et ta saab asjadest aru ning neist kahest on saanud omamoodi veidrad sõbrad.
EDGAR BONES - Fakt on see, et Davey'le ei meeldi Edgar. Mitte sellepärast, et ta on igatpidi täiuslik või et muundamise partner ei vaevu temaga rohkem rääkima, kui lause-kaks, vaid tema suure fännklubi pärast, millest enamiku moodustavad nooremad tüdrukud, kelle vadin ja kilavad hääled on lihtsalt häirivad. Ja see, et Edgar nendega midagi ette ei võta, ainult kasvatab seda ärritust. Aga õnneks on kuti õde, Amelia, võtnud oma kohustuseks nad eemale peletada ja noh - Davey ei saaks Ameliale selle eest tänulikum olla.FRANK LONGBOTTOM ☼ 18-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: ADAM BRODY

“Now I will be bold, as well as strong. And use my head, alongside my heart.”

+ loominguline, moraalne, naljakas
- ettevaatlik, häblik, ärev

XENOPHILIUS LOVEGOOD - Xeno ja Frank kasvasid üles kõrvalmajades ja nende sõprus sai alguse juba enne kooli. Olenemata võrdlemisi erinevatest iseloomudest, on see püsinud tänu ajale ja ajaloole kindlalt. Xenophilius toob Frankis välja tema loomingulise ja pisut hullumeelsema poole, samas kui Frank aitab ravenclawlasel kahe jalaga maa peal püsida.
ARTHUR WEASLEY - Arthur ja Frank tutvusid juba paadikeses, millega neid esmakordselt sigatüükasse sõidutati. Arthur, märgates Franki, kellele paadikese kõikumine vaikselt maole hakkas käima, oli klassikaaslasele moraalseks toeks, jutustades lugusid imelistest vidinatest, mida üks mugupäritolu klassikaaslane talle rongis tutvustanud oli. Ja seal paadikeses alanud sõprus püsib siiani kindlalt ja tugevalt.
ALICE FORTESCUE - Frank nägi Alice't esmakordselt siis, kui nooruke Molly Prewett hakkajal sammul Arthurini marssis, et end talle tutvustada, tirides enesega kaasa metsiku ravenclawi blondiini, kelle juustes särasid kõikvõimalikku värvi salgud. Tüdruk jäi talle silma kohe seal ja sellel hetkel. Aga Alice on metsik ja lõbus ning valjuhäälne, samas kui Frank on tagasihoidlik ja oma moraalikoodeksi küljes kindlalt kinni. Frank oli tüdrukuga püüdnud korra-paar rääkida, kui ühel puhketoas toimunud peol Marlene Mckinnon ja James Potter ta ühtäkki sellesama tulehargiga luuakappi kinni panid ja nad niipalju rohkemat tegid, kui lihtsalt rääkisid. Frank, džentelman nagu ta on, polnud siiski nõus päris lõpuni minema, kuigi Alice oli ilmselgelt igati selleks valmis, ning sellest hetkest alates on ravenclawlane teda vältinud.
BELLATRIX BLACK - Kahe väga erineva koolivanemana, on Bellatrixil ja Frankil tulnud ette rohkem tuliseid vaidluseid kui kellelgi teisel. Kui Bellatrix rüüstab koolimaja ja kasutab ära oma õiguseid, tegemata välja oma kohustustest, siis Frank on võtnud enesele eesmärgiks neidise vigu parandada ning kõiki võrdselt kohelda ning see on noorte vahele tekitanud lugematul hulgal pingeid.PETER PETTIGREW ☼ 17-AASTANE ☼ SEGAVERELINE ☼ FC: JESSE EISENBERG

“A baby is born crying out for attention. The memories fade, like looking through a fogged mirror. Decisions are made and not bought, but I thought this wouldn’t hurt a lot… I guess not.”

+ tagaplaanile hoidev, kannatlik, tähelepanelik
- paranoiline, ennasthaletsev, wannabe

"KELMIKAMP" - Peteri jaoks on 'kelmid' tema vennad. Nad aktsepteerisid teda, kui keegi teine seda ei teinud ning andsid talle püsiva ja purunematu perekonna. Peter idoliseerib James'i. Tema jaoks on James täiuslik kehastus sellest, missugune üks mees olema peab. Sirius, olles küll sarmikas ja sujuv, võib olla kohati hirmuäratav oma äkiliste tujumuutustega - ühel hetkel võib ta naerda ning järgmisel surmtõsiselt kaminaleeke jõllitada. Remus on see, kellelt Peter küsib nõu. Tema on see loogilise ja ratsionaalse mõtlemisega. 'Kelmid' on ta vennad nind Peter ei suudaks nende reetmisele mõeldagi.. või nii ta arvab.
CHARITY BURBAGE - Charity on vaikne tagasihoidlik hufflepufflane, kellega Peter mingil põhjusel pidude ajal alati samas nurgas lõpetab. Vastupidiselt Charity'le Peter vähemasti üritab seltsonnaüritustest rõõmu tunda, aga pärast poolt tunnikest mil Sirius mõne tüdrukuga tahatuppa on kadunud, Remus järjekordset tüli korrale kutsub ning James Evansi ümber tiirutab, avastab gryffindorlane end sellegipoolest üksinda. Ja seda on alati ka Charity.. ja olenemata sellest ei puudu hufflepufflane iialgi üheltki peolt. Peter leiab tüdrukus omamoodi lohutust ning Charity paistab tema seltskonda ka päriselt nautivat.
LUCIUS MALFOY - Koolis hästituntud, on Lucius Malfoy taoline noormees, kellega Peter ei julgeks rääkida ka oma kõige metsikumates kujutluspiltides. Ja mitte iialgi poleks ta arvanud, et Lucius võiks teda kunagi otsima tulla, aga sellegipoolest, just see juhtus. Diagon Alley's otsis Lucius ta üles, teades täpselt, et nooruk oli oma kambas nõrgim lüli, ning tegi talle ettepaneku kokkulepe sõlmida. Ja just sel hetkel ilmus välja Mrs. Pettigrew - Peter pole oma ema nähes kunagi õnnelikum olnud.
EMMELINE VANCE - Emmeline Vance oma pealehakkava iseloomu ja 'heategevusprojektidega' on Peterile silma jäänud juba ammu, aga tüdruk pole iial huvitunud kellestki peale Remuse. See ei takista Peterit Emmeline'i seltskonda nautimast mil iganes tüdruk ta sõpra otsima tuleb, lootes, et kord avastab brünetitar enese eest veel katkisema ja veel kurvasilmsema noormehe, kellele oma tähelepanu üle kanda. Nüüd, kus Emmeline Caradoc'iga koos on, hakkab Peter vaikselt lootust kaotama.FABIAN PREWETT ☼ 17-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: EDDIE REDMAYNE

“I’d sail away, I’d see the world. I’d reach the farthest reaches. I’d feel the wind, I’d taste the salt and sea and maybe storm some beaches — that’s who I’d be.”

+ truu, flirtiv, seltskondlik
- impulsiivne, vallatu, hoolimatu

MOLLY PREWETT - Molly on Fabiani pisiõde, kelle sõbralik kiusamine noormehele omamoodi hobiks on saanud. Olenemata sellest on ta oma õe kaitseks kõigeks valmis ning ei kõhkle hetkegi, kui Molly milleski ta abi vajab.
GIDEON PREWETT - Gideon "see parem kaksik" Prewett on Fabiani kaksikvend. Väiksest peast said kaksikud suurepäraselt läbi - peale selle, et nad olid üht nägu, olid nad ka üht meelt. Suuremaks sirgudes hakkasid välja tulema erinevused, mis väiksena ei paistnud suurt rolli mängivat. Gideon avastas raamatud ja Fabian avastas tüdrukud - kõige tipuks sõõlati neid ka erinevatesse majadesse. Sellest hoolimata on kaksikud siiani lähedased - nüüd on nad lihtsalt pigem vennad, kui sõbrad või kuriteokaaslased.
DAVEY GUDGEON - Esmapilgul pidas Fabian Davey't showstealeriks. Nad mõlemad tegid nalja, nad mõlemad viskasid vimkasid ja võtsid elu vabalt. Fabianil oli lihtsalt tüdrukutega rohkem õnne, kui Davey'l ja sellega nende erinevused ka piirdusid. Ja see oli üks põhjustest, miks Fabian esitas klassivennale väljakutse Peksja Paju juurde minna, uskudes, et too ei julgeks seda iialgi teha. Nii pea kui Fabian Davey haiglatiiba toimetas ja noormees silmi avades esimese asjana mingisuguse haleda naljaga lagedale tuli, oli sõprus sündinud. Ja see kestab siiamaani. Davey'st on saanud Fabiani kuriteokaaslane - täiuslik asendus Gideonile.  
GLENDA CHITTOCK - Särtsakas tederetäpiline klassiõde, kellel on komme teha ebasobivaid kommentaare situatsioonides, mis temasse ei puutu, hiilis Fabiani südamesse märkamatult. Ühel hetkel oli ta lihtsalt üks (närvidelekäiv) klassiõde ning järgmisel ei saanud ta tüdrukut oma peast välja. Nüüd tuleb tal lihtsalt tõestada, et ta on palju rohkemat kui Gideoni tolast kaksikvend.ARTHUR WEASLEY ☼ 18-AASTANE ☼ PUHTAVERELINE ☼ FC: CALEB LANDRY JONES

“I wanna know, can you show me? I wanna know about these strangers like me. Tell me more, please show me.”

+ sõbralik, truu, aus
- uudishimulik, kinnisideeline, kiireloomuline

FRANK LENGBOTTOM -  Arthur ja Frank tutvusid juba paadikeses, millega neid esmakordselt sigatüükasse sõidutati. Arthur, märgates Franki, kellele paadikese kõikumine vaikselt maole hakkas käima, oli klassikaaslasele moraalseks toeks, jutustades lugusid imelistest vidinatest, mida üks mugupäritolu klassikaaslane talle rongis tutvustanud oli. Ja seal paadikeses alanud sõprus püsib siiani kindlalt ja tugevalt.
XENOPHILIUS LOVEGOOD - Arthur ja Xeno tutvusid Franki kaudu, kes oma lapsepõlvesõpra ja esimest sigatüüka sõpra kuidagi lahus hoida ei saanud. Xenophilius on täis ebatavalisi lugusid ning on noormehele rääkinud hunnikutest sõnuseletamatutest asjadest, millega mugud tegelevad - suurem osa nendest on valed ning sügaval sisimas on Arthur sellest ehk isegi teadlik, aga keeldub seda enesele tunnistamast. Xenophilius viskab tema kinnisideedele ainult puid juurde ning klassivennaga koos aega viites tuleb välja Arthuri kõige hullumeelsem pool.
MOLLY PREWETT - Arthur oli kui puuga pähe saanud, kui ühel ootamatul pärastlõunal särtsakas punapea ta ette ilmus ja oma nime teatas. Ja siis juhtus see veel.. ja veel.. ainult, et siis ilmus tüdruk välja lihtsalt selleks, et ühest ja teisest asjast rääkida. Siis kutsus tüdruk teda juba enesega Siganurme ja tegi talle võiõlle välja. Arthuril pole aimugi, et Molly temast väikestviisi sisse võetud on ning ei ole siiani aru saanud ühestki tüdruku lähenemisekatsest. Ainus millest ta teadlik on, on kõhus laperdavad liblikad, mis ilmuvad iga kord koos lühikese majakaaslasega välja.
TED TONKS - Ted Tonks oli esimene poiss, kes toitis Arthuri huvi mugude ja muguasjade vastu. Täiesti juhuslikult sattusid poisid esimesse klassi suundudes sigatüüka ekspressis ühte kupeesse istuma ning avastasid end arutlemast ühistel teemadel. Teddy rääkis Arthurile lugusid asjadest, mida poiss poleks usanud uneski näha ning Arthur tegi mugupäritolu poisile sissejuhatusse võlukunsti. Poisid on siiani sõbrad ning veedavad senimaani tihti aega erinevate teemade üle arutledes.
 
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://eraofmischief.forum.co.ee
 

GRYFFINDOR

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Era of Mischief :: Characters :: Canon Characters-