PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse
ILUSAT UUE KOOLIAASTA ALGUST! LUGEGE LÄBI KOGU INFORMATSIOON JA LIITUGE SISSEELAMISEKS MÕELDUD SÕIDUTEEMAGA SIIN!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» You'll never feel so alive
by Regulus Black 15th September 2013, 12:55

» Jutukatel
by Dorcas Meadows 13th September 2013, 05:08

» Minu playlistis huugab..
by Caradoc Dearborn 11th September 2013, 18:51

» to school, booze and hangovers
by Alecto Carrow 11th September 2013, 18:31

» the Photoalbum of Rabastan Lestrange
by Rabastan Lestrange 11th September 2013, 16:20

» Dorcas otsib ka.
by Dorcas Meadows 10th September 2013, 05:53

» marls' road of memories
by Marlene McKinnon 9th September 2013, 19:14

» a girl doesn't need anyone who doesn't need her
by Caradoc Dearborn 9th September 2013, 17:58

» CHOO CHOO, 1st of september
by Rabastan Lestrange 9th September 2013, 14:06


Share | .
 

 CHOO CHOO, 1st of september

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Alecto Carrow
õpilane, 17-aastane,
VII klass
Alecto Carrow

Postituste arv : 42
Join date : 21/08/2013

PostitaminePealkiri: CHOO CHOO, 1st of september    4th September 2013, 13:47

1976. aasta esimene september oli sattunud vihmasele kolmapäevale, mis tähendas vihmavarjude alla peitunud mugudega täidetud tänavaid ja vastikult lirtsuvaid jalanõusid. Kell lähenes visalt üheteistkümnele, kui Carrowi kaksikud platvormile üheksa ja kolmveerand ilmusid, olles granpa Carrowiga juba mõisas mõne tagasihoidliku sõna ja žestiga headaega jätnud - ilmselgelt polnud nende perekond kõige pisarate- ja kallisõbralikum. Olenemata Inglismaale omasest vastikust järjepidevast tibutamisest, liikus Alecto platvormil rahulikul sammul, kõik kohvrid ja suurem osa muust kilast-kolast Amycuse poolt lükataval transportkärul, käe otsas ainult võrdlemisi väike puidust kassipuurikene ja pika sangaga üle õla visatud must mitte ülemäära suur nahkkott, mis peitis eneses raha, koolirüüd ja pisemat pudi-padi.

Seejuures oli slytherinlane riietunud kitsastesse pikkadesse nahkja välimusega mustadesse pükstesse, valgesse triiksärgilaadsesse pluusi, millest suurem osa kenasti püksivärvli vahele oli torgatud, musti madala sääre ning vähe kõrgema kontsaga nahksaapaid ning musta sügismantlit, mida tüdruk lihtsalt eest lahtisena kandis, lastes peaaegu põlvini ulatuval mantlisabal vabalt taga lennelda. Blondiini juuksed olid lahtised, langedes kergetes tuule poolt sasitud lokkides üle parema õla. Ta huuled olid kaetud õrna punase huulepulga kihiga ning silmad oskuslikult, kuid tagasihoidlikult rõhutatud musta ripsmedušši ning mustjashõbeda lauvärviga.

Jätnud Amycuse kuhugi kohvritega tegelema, põikas Alecto ise vihma eest rongi sisemusse, liikudes üsna tühja ilmega läbi kupeedeesise koridori. Arvestades seda, et nad olid kohale ilmunud kuskil poolest ning suurem osa rahvast veel vanemate embuses platvormil viibis, polnud slytherinlasel kuigi raske tühja kupeed leida. Puuri kassiga enese kõrvalisele kohale toetanud, vajus Alecto akna alla istuma, hõivates nii ära kaks kuuest kohast. Mis puutus preili Carrowi suvesse, siis oli see olnud.. selline nagu ta alati oli. Nad olid veetnud võimalikult vähe aega mõisas, viibides kord Malfoy'de, kord Blackide, kord Mulciberi juures.. nädalakeseks olid teised isegi Carrowite mõisa külastanud ja.. põhimõtteliselt oli ta suuremat osa nende seltskonnast näinud viimati nädalakese-paar tagasi.

OT: heihoo, tegu on siis algusemassikaga - osalemine on täielikult vabatahtlik; see annab lihtsalt võimaluse, millegagi TEGELEDA samal ajal kui suurem osa rahvast veel oma tutvustuste ja tegelastega ametis on. MEELDETULETUS, kupeed on kuuesed; prefektid ja koolivanemad saavad esmalt kokku rongiesises kupees, kus neile pannakse paika rongisisesed kohustused ning alles seejärel võivad nad mööda rongi liikuma hakata - seda me otseselt küll mängima ei hakka, mainin lihtsalt selleks, et kõik asjasse puutuvad oskaksid seda sisse kirjutada; mis puutub suvesse, siis kui su tegelane just ei reisinud, ei ela täielikult mugumaailmas või ei oma mingisugust muud suurt põhjust, siis on üsna tõenäoline, et ta on teiste tegelastega kokku puutunud - eriti kui tegu kellegiga, kes on pärit mainekast perekonnast, sest neil on omavahel ilmselgelt mitmesuguseid seltskonnaüritusi ja pidusid.


Viimati muutis seda Alecto Carrow (4th September 2013, 16:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Marlene McKinnon
õpilane, 16-aastane,
VI klass
Marlene McKinnon

Postituste arv : 31
Join date : 23/08/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    4th September 2013, 14:40

"Jää vaaait," kõlas Marlene'i hääl pisut laulvalt üle platvormi, kui ta noorem vend hommiku jooksul juba oma viiendat korda ta riietust mitte just kuigi soojade sõnadega kommenteeris, mis oli tegelikult rohkemal või vähemal määral õigustatud, aga Marls ei kavatsenudki seda viiendikust sasipeale tunnistada. Väljas oli külm ja märg ning iga vähegi normaalne inimene oli taibanud end mantlitesse mässida - ta oli paari käes isegi kindaid näinud - aga mitte Marlene, ilmselgelt mitte Marlene. Tema kandis lühikesi heledast teksamaterjalist kõrge värvliga pükse, mingisugust kreemikarva suvepluusi ning paksu pehmet beeži pikavarrukalist kootud kampsikut, mis oli küll tohutusoe, aga ei aidanud väljas valitseva niiskuse vastu absoluutselt. Vähemasti oli ta taibanud jalga tõmmata pruunid nööritavad saapad, mis ta jalgu kuivana hoidsid.

Vanematega olid nad Martiniga juba hüvasti jätnud, jättes Marcuse teisele poole platvormi, kus too neile maad ja ilma kokku lubas. Nüüd silkasid kaks blondiini perroonil, suuri transportkärusid enese ees lükates, et nende peale kuhjatud kohvrid võimalikult ruttu pakivagunisse ära paigutada ning seejärel külma ja märja eest rongi pakku pugeda. Martin kadus suhteliselt ruttu, leides kuskilt oma mingisugused debiilikutest sõbrad, ning Marls ise leidis enesele peagi tühja kupee, kuhu kerra tõmmata. Oma öökulli oli tüdruk juba varem lahti lasknud ning tühja puuri kohvritega koos pakivagunisse saatnud. Nüüd, visanud oma pruuni nahkkoti kuhugi suvalisele istmele ning koorinud märja kampsuni maha, tiris tšikk sellest välja kuiva paksust villasest materjalist koolirüü, mässides selle pehmelt ümber õlgade.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Dorcas Meadows
õpilane, 16-aastane,
VI klass
ravenclawi tüdrukprefekt
Dorcas Meadows

Postituste arv : 54
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    4th September 2013, 15:15

Dorcas ilmus platvormile koos oma vanema venna Oliveriga, kes oli tulnud teda ära saatma, kuna noorte vanemad olid töökohustustega hõivatud. Neiu hoidis süles oma kassikest Fairyt ning kohver oli jäänud venna tassida. Kell oli juba kolmveerand üksteist saamas, mis tähendas, et rong väljub üsna varsti. Oliver tõstis õe kohvri rongi ning seejärel jätsid nad kiire kallistusega hüvasti. "Me ootame sind siis jõuludeks endale külla," lausus noormees meeldetuletuseks ja lasi õest lahti. Dorcas noogutas ning hüppas platvormilt rongi.

Kohvrit enda järel vedades ja kassikest endiselt õlal hoides liikus Doe mööda kupeevahesid edasi. Ta oli endale koolivormi juba kodus selga pannud, kuid kandis selle peal heledat jakki. Ilm oli nagu sügisel ikka ja täna kuidagi erakordselt jahe, mistõttu oleks pelgalt koolivormis külm hakanud. Dorcas piilus igasse kupeesse sisse, otsides tuttavaid nägusid, kuni jõudis lõpuks kupeeni, kus tema parim sõbranna Marlene end juba sisse seadnud oli. Doe lükkas kupeeukse lahti ja tervitas sõbrannat rõõmsalt. Nad olid suve jooksul küll tihti kokku saanud, aga tagasi kooli minek on midagi erilisemat. Fairy hüppas ühele istmele ning neiu sättis kohvri nurka seisma, potsatades siis ühele istmetest maha.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Niklaus Avery
õpilane, 18-aastane,
VII klass
Niklaus Avery

Postituste arv : 48
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    4th September 2013, 15:46

Ka Avery oli teel kooli, ilmselgelt. Ta suvi oli olnud üsnagi sündmusterohke, ta oli pidevalt ju mingite tuttavate juures käinud, mitmeid kordi Mulciberiga kokku saanud ja nii edasi. Ehk siis talle oli ta suvi meeldinud, aga pikemalt seletada ta sellest väga ei viitsiks. Avery vedas enda järel oma kohvrit, millele oli toetatud ka tema kassi puur ja tühi öökulli puur. Öökull oli juba eelmisel õhtul Sigatüüka poole lennanud. Avery peatus platvormil, kuhu ta oma vanematega jõudis pärast seina läbimist ning vestles veel pisut nendega. Paari minuti jättis ta emme-issiga hüvasti ning suundus rongile, kergitades oma kohvri koos kahe puuriga edukalt sinna peale. Kutt ignoreeris kõiki, kes talle vastu tulid, välja arvatud neid, kes ta ees koperdasid. Ta käratas nii mõnegi esimese klassi pudina peale, võisid vanemad ka olla, aga päkapikud nägid nad välja igatahes, kui otsis kupeed, kus tema inimesed on. Ja varsti ta leidis neiu Carrow', kelle nägemist Avery ilmselt kõige vähem ootas. Siiski lükkas ta ukse lahti ning tiris oma kohvri sisse.

"Tere," sõnas Avery pilguga üle blondiini vedades, ning tõstis siis kassi puuri istmele, et öökulli oma üles riiulile asetada ja sama teha oma kohvriga. Tugev poiss siiski. Avery potsatas siis istuma, riiuli alla, kuhu oma kohvri oli asetanud, kaksikute kohtades vastaspool. "Mulciberi pole näha olnud?" küsis ta siis Alecto käest. Ta eriti tihti tüdrukuga ei suhelnud, sest olgem ausad, talle väga tšikk ei meeldinud, aga ta ei kavatsenud seda ka öelda, sest see oleks pooled tema suhted ära rikkunud siin koolis. Seega Avery kannatas vaikides, teeseldes tüdrukule enam-vähem sõpra. Ja Mulciber oligi see, kes neid ühendas. Tema parim sõber ja Alecto kutt. Avery oma sõbra eelistustest igatahes aru ei saanud.

Kutt silus kergelt oma vesti, ning võttis siis oma kassi puuri, et noor kiisupoeg sealt välja lasta. Ta oli märganud Alecto süles ka tema kassi puuri, aga too oli endiselt kinni ju. Ja tema kass väga mujale ronida ei tahtnud, kui vaid Avery süles, jättes kassikarvad kõikjale tema tumedatele riietele. Kuigi kiisu oli alles uus Averyle, oli ta kiirelt kutiga leppinud. Avery napsas ühe valge karva enda vesti pealt ning tõstis siis kassi taas endale sülle, kui too ta sülest maha paterdas. Kutt kandis juba oma koolivormi, kuna ta ei olnud eriti huvitatud kupees kõigi ees riiete vahetamisest, kunagi polnud olnud. Täpsemalt olid tal jalas mustad kingad, mustad püksid ning sokid ja bokserid ilmselgelt, valge triiksärk ja sellele oli tõmmatud must Slytherini vapiga vest. Keepi tal seljas ei olnud, kuigi oli vihmane ilm olnud. Vihmatõrje puudumise tõttu olid tema juuksed ja kergelt niisked ja rohkem sassis, kui tavaliselt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alecto Carrow
õpilane, 17-aastane,
VII klass
Alecto Carrow

Postituste arv : 42
Join date : 21/08/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    4th September 2013, 17:07

Alecto pilk oli üsnagi mittemidagiütlevalt suunatud kuhugi rahvast täis platvormile, kus nii väiksemad kui suuremad tunglesid, emmede-issidega hüvasti jätsid, oma loomi ja asju kuhugi paigutada üritasid ning kiljatusterohkeid taaskohtumisi pidasid.. mis kutsus blondiinis reaktsioonina esile vaid silmadepöörituse, sest tema tuju võis antud hetkel kirjeldada lihtsalt.. tüdimuse ja ärrituse seguna. Tal polnud otseselt midagi Sigatüükasse mineku vastu, kuigi mõte tundidepikkusest tundides istumisest tekitas tahtmise lihtsalt kivi kaelas ujuma minna. Aga vähemasti andis kool tegevust.. mitte niivõrd koolitöö, kui pidude ja olesklemiste ja koosolekute ja reaalse keelatud maagia praktiseerimise näol. Ja tal oli paaniliselt tegevust vaja, sest kui ta oleks pidanud veel lihtsalt paigal istuma ja päikese käes vedelema, oleks ta ilmselt omaenda juukseid peast kiskuma hakanud. Ta vihkas paigalseisu, aga midaiganes ta tegi, ikka paistis ta ühel kohal tammuvat.

Kupeeukse avanemisel vilksatasid neidise hallikirjud silmad automaatselt hääle tekitajale - Avery. Alecto polnud kunagi ise osanud Avery suhtes mingisugust kindlat seisukohta võtta. Ta lihtsalt.. oli ALATI seal.. kuskil.. koos Mulciberi ja Rabastani ja kõigi teiste majakaaslastega. Ta oli alati osa pildist, aga Carrowi silmis oli ta pigem nagu taustatäitja.. miski või keegi, kellele sa otseselt tähelepanu ei pööranud. "Hommikust," vastas tüdruk, silmi pikemalt mõtlemata uuesti aknast välja viies, sest.. tõtt-öelda ei olnud tal Avery'ga absoluutselt mitte millestki rääkida ning niisama suusoojaks midagi rääkida oleks olnud lihtsalt mõttetu. Seega ta vaikis, pöörates kogu oma siia-sinna hüpleva tähelepanu kuhugi mujale, näol tavapärane pisut kõrk neutraalne ilme - alaline bitchface, mis näitas täpselt välja, kui igav tal oli ja kui tüdinud ta sellest kõigest tegelikult oli.

Aga peagi oli Avery oma kodinate ärapaigutamisega ühele poole jõudnud, avades suu uuesti ainsal teemal, mis neil vähegi ühist oli.. või paistis olevat; ta polnud majakaaslasega just kunagi erilistesse aruteludesse langenud. "Istuksin ma siin siis üksinda?" vastas Alecto, silmi uuesti Avery'le viies. Ta oleks küll võinud iga kell lihtsalt napi 'ei' vastuseks anda, aga miks piirduda lihtsalt. Pealegi ei kõlanud isegi see retooriline küsimus kuigi tülinorivalt.. pigem väljendas ta hääl samasugust tüdimust nagu ta nägu. "Pealegi veedad sa temaga nagunii rohkem aega kui mina," lisas ta, lastes kõigest hetkeks silmadel üle majakaaslase kiisu liikuda. See märkus ei kõlanud kuigi kibestunult, kuigi seda oleks võinud selleks pidada.. tegelikult oli tal antud hetkel sügavalt pohhui ja ainuüksi see hoolimatus tekitas tahtmise rongi ette hüpata või kuhugi laamendama minna või.. lihtsalt midagi täiesti debiilset teha.. lihtsalt selleks, et see vastik pohhuistlik kripeldus kuhugi ära kaoks. "Huvitav, kas maiustuste käru juba liigub," lausus blondiin järgmisel hetkel täiesti suvaliselt, rääkides pigem iseenda kui Averyga. Hetkeks oma kohalt püsti tõusnud, pistis blondiin pea kupeeuksest välja, otsides silmadega kõige hea ja paremaga täidetud käru, mida antud hetkel kohe kindlasti silmapiiril ei paistnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Marlene McKinnon
õpilane, 16-aastane,
VI klass
Marlene McKinnon

Postituste arv : 31
Join date : 23/08/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    4th September 2013, 17:30

Marlene oli vahepeal ka juba kenasti saabastel kupeepõrandale lasknud vajuda, toetades kannad pehmelt istmeäärele, mässides end nii veel rohkem rüü sisse. Seejuures helkis ta peas väike lootus enne üles soojeneda kui James ja Sirius ja kogu nende pande 'bloody hell, marls, you're such a girl' kommentaaridega sisse lendavad. Kui juba Martin end tema riietuse mõnitamisega lõbustanud oli, siis majakaaslaste puhul ei oleks nendel kommentaaridel ei otsa ega äärt, sest suuremaid debiilikuid kui nemad ilmselgelt ei eksisteerinud.

Nii et kui kupeeuks avanes, oli Marlsi esimeseks reaktsiooniks rüü lihtsalt kuhugi nurka visata ja teeselda, et ta oli seda niisama ajaviiteks uurinud-puhastanud või sellega teab mida teinud.. igatahes mitte selle sees vedelenud ja oma varbaid soojendanud. Aga sisenejaks polnud sugugi debiilikust naabripoiss, vaid väike armas Doe. "Aaah, DOE!" lendas Marlene automaatselt püsti, et käed ümber sõbranna visata ja teda ühe korraliku kallistusega tervitada. "Bloody hell, ma pole sind mingi kaks nädalat näinud," vajus blondiin lõpuks lõbusa naeratusega tagasi oma kohale istuma, lükates käed sujuvalt rüü varrukatesse. "Sa oleksid ikka pidanud eelmisel nädalavahetusel meile tulema; Potter korraldas mingisuguse lõkkeõhtu ja põletas pool oma nõiajookide õpikust ära. Pealegi ei saa Marcus teie kirglikke malemänge peast välja," seletas tüdruk automaatselt oma üsna valjul häälel, viimase märkuse juures sõbranna jalga sokkis varvastega paar korda kergelt müksates, kergitades seejuures kavalalt kulmusid.. sest oma parima sõbranna ja vanema venna paari panemine oli lihtsalt üks tema pisikestest hobidest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Niklaus Avery
õpilane, 18-aastane,
VII klass
Niklaus Avery

Postituste arv : 48
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    4th September 2013, 17:31

Avery kergitas Alecto vastuse peale natukene kulmu. Selle vastuse peale, mis käis Mulciberi kohta. Jah, Avery veetis tunduvalt rohkem aega kutiga koos, aga see ei tähendanud, et nad koos siia oleks tulnud või midagi. Ja alati oli võimalus, et Mulciber jättis oma perega hüvasti või tegi mida iganes muud, millesse ta oma parimat sõpra ega oma tüdrukut kaasata ei soovinud. Aga Avery ei rääkinud rohkem neiuga. See ükskõiksus oli neil siiski vastastikune. Ning Avery jaoks kusjuures oleks Alecto pigem taustalolija. Sest Avery elus ei olnud ta kuigi oluline. Ainult see oli oluline, et tšikk Mulciberile haiget ei teeks. Ja kui Mulciber poleks Avery sõber, siis vaevalt Avery isegi üritaks Alectoga suhelda. Polnud kohe üldse mitte tema tüüpi tüdruk.

Avery oli oma tähelepanu tagasi Chay'le, kes mööda tema vesti üles ta õlale ronida üritas, aga vahepeal ikka maha sülle tagasi potsatas. Tema puuri oli Avery eemale tõstnud juba. Siiski vaatas kutt üles, kui Alecto taas suu avas, aga ilmselgelt ei rääkinud neiu temaga. Pealegi, miks peaks Avery midagi sellist teadma? Avery ei olnud eriline maiustuste fänn ning too käru ei olnud talle mitte mingil viisil huvipakkuv. Seega ta ainult jälgis hetkeks, mida Alecto tegi ja silitas oma kassi karva, kes end nüüd tema sülle kerra tõmbas ja rahulolevalt nurruma hakkas. Talle meeldisid kassid ilmselgelt, ning Chay oli talle väga sobilik kass. Piisavalt rahulik aga samas piisavalt tormakas. Aga kus kurat see Mulciber oli? Eksis ära?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rabastan Lestrange
õpilane, 17-aastane,
VI klass
Rabastan Lestrange

Postituste arv : 35
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    4th September 2013, 18:08

Ilmselgelt ei olnud Rabastanil kedagi, kellega pisarsilmi hüvasti jätta, mistõttu ta täiesti ükskõiksel ilmel kallistavatest perekondadest möödus ja ennast rongi vinnas. Tema käeotsas oli tumepruun kohver ja seljas juba koolivorm, mille peale oli asetatud lahtiste hõlmadega must mantel, kogu kupatusele kirsiks veel juurde lisatud tumepunane sall, mis rohkem lihtsalt olemise kui kaelasoojendamise tööd tegi. Tema järgi ei tulnud kindlasti mitte tema vanem vend Rodolphus, keda ta oli viimati näinud norinal diivanil magamas, vaid mustakarvaline kass. Selle eluka jaoks ei olnud küll mitte mingisugust puuri vaja, sest too käis igal hetkel enda peremehe kannul. Tegelikult võib-olla just sellepärast olekski teda kusagile kinni panna vaja, et ta nii palju närvidele ei käiks, kuid viimati, kui ta seda tegi, lõppes see väga valjude kräunumiste ja krigisemistega. Pealegi oli Bass sellega nagunii harjunud, nii et las loom lonkis tal sabas.

Ta ei viitsinud rohkem kui noogutus end tervitavatele tuttavatele saata, lõkates samal ajal lihtsalt jalus tilberdavaid põnne endast eemale. Chew oli temast juba ette jooksnud, leides enne teda üles täpselt õige koha, sibades Alecto jalgevahelt otse kupeediivanile, et ennast ühele istmele kenasti kerra sättida. Rabastan oli ka kassi veidra tarkusega vägagi harjunud, nii et ta ei imestanud üldse, kui ta kassi valitud kupee ukse juures ühte tuttavat blondi peakest märkas, mis korraks kerge naeratuse tema suunurka tõi. Ta oli küll tüdrukut aeg-ajalt suvevaheajal näinud, kuid seda oli siiski liiga vähe ja mida rohkem aega möödus nende viimasest kohtumisest, seda rahutumaks noormees pidevalt muutus. Ta ei tahtnud seda küll endale tunnistada, kuid ta oli vist tõepoolest enda parima sõbra tüdrukust sisse võetud. "Hei," naeratas ta neidisele, hoides ennast tagasi, et mitte teda sealsamas kallistama kippuda, sest ta ei olnud veel kupee sisse näinud ja seal võis vabalt ka Mulciber olla. Pilgu korra üle Alecto viinud, viis ta oma silmad edasi kupeesse, kus istus aga ainult Avery. "Hommik, mees," sõnas ta kerge muigega, kui siis ennast oma kassi kõrvale istuma sättis. Las lebotab üksi oma kohal nii kaua, kuni ülejäänud inimesed ka kohale ilmuvad.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Alecto Carrow
õpilane, 17-aastane,
VII klass
Alecto Carrow

Postituste arv : 42
Join date : 21/08/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    4th September 2013, 19:33

Maiustuste käru asemel köitis Alecto silma hoopistükis keegi teine ning vaikselt kergitas pisike naeratus ühe blondiini suunurkadest pisut kõrgemale. Tüdruku silmad vilksatasid hetkeks enese jalgade poole, kui väike must kõuts nende vahelt kupeesse puges, ning liikusid seejärel tagasi Rabastanile. "Hei ka sulle," vastas ta pisut päikselisemalt kui varem, jäädes sellegipoolest oma tüdinud suitsupilgu juurde, mis oli aastate jooksul saanud lihtsalt osaks tema olemusest. Oodanud umbes-täpselt hetkeni mil Lestrange ukse lahti hoidmise üle võttis, liikus Alecto oma kohale tagasi, vajudes pehmelt akna alla istuma, üks jalg üle teise põlve, käsi toetumas õrnalt Shira puuripealsele, kelle tüdruk kavatses lahti lasta alles pärast sõidu algust, kassi kombe tõttu avatud kupeeuksest välja pugeda ja rongi peale kondama minna.

"Ega sa väljas Amycust näinud? Ta jäi minust kuhugi kohvritega laamendama," liikusid Alecto hallikirjud silmad Rabastanile, kes ennast vahepeal istuma oli sättinud.. ning kelle nägemise üle, erinevalt Avery'st, slytherinlasel ka reaalselt hea meel oli, sest.. noorem Lestrange oli kuidagi omamoodi ja mingisugusel veidral põhjusel paistsid nad eksisteerivat enam-vähem samal lainepikkusel, mis oli kuradima hea vaheldus Mulciberile, kellega nad polnud tegelikult kunagi päriselt connectinud ning kes vahelduva eduga blondiini närve sõi ja seejärel jälle enam-vähem kena ja tubli ja tore oli. Alecto keeldus seda küll tunnistamast, aga mingil moel suutis Rabastan ilma suurema vaevata tema südant natukenegi soojendada. Aga ta oli sõber.. sõber nagu iga teinegi. Ning ta oli koos Mulciberiga.. mis oli ka ainus suhe, millele ta viitsis natukenegi aega pühendada - kogu lugu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Regulus Black
õpilane, 15-aastane,
V klass
Regulus Black

Postituste arv : 36
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    4th September 2013, 19:42

Ka Regulus oli üks neist, kes mitte kellegagi perroonil hüvasti ei jätnud vaid oma kohvrit järgi vedades rongi poole liikus. Öökullipuur oli tema võrdlemisi suure kohvri peal ning seal sees istus turris sulgedega lind, kes mööduvaid inimesi umbes samasuguse ebahuviga jälgis nagu tema peremees. Kuidagimoodi sai Regulus oma suure kohvri rongi tiritud ning suundus sellega mööda kitsast vagunikoridori edasi.

Nagu Regulusele kohane, kandis tema hetkel musti pükse, tumehalli triiksärki, musti kingi ja musta pintsakut. Lipsu tal kaelas polnud, aga sellele vaatamata nägi ta rohkem üles löödud välja, kui teised. Koolivorm koos rüüga oli kutil kohvris ja selle kavatses ta selga panna alles koolis. Neil oli aega ju nii või naa enne, kui esimese klassi tardid kohale tuuakse.

Ühestki kupeest ei paistnud slythide nägusid ja ainus vaba kupee, mida Regulus siiani nägi, oli kahe gryffindori kamba vahel ning sinna ta end küll sisse seadma ei hakka. Poole kohaotsingu peal nägi ta maiustuste käru ega suutnud vastu panna, ostes endale paberkotikese täis head paremat. Kuidagimoodi õnnestus tal oma suure kohvriga kärust mööda trügida ja oma teekonda jätkata. Viimaks leidiski ta tuttavad ussid - Alecto, Rabastan ja muidugi ka Reguluse toakaaslane Avery. Pikk punane sigarit meenutav komm hammaste vahel, kohvri sang ühes käes ja maiustuste kott teises käes, astuski Regulus kupeesse. Ta kohver oli liialt suur, et väike poiss seda ise üles riiulile vinnama hakkaks, sestap jättis ta selle kupee ukse juurde seisma. Aga nii, et sellest ikka mööda ka pääseks. Regulus võttis istet Alecto kõrval, aga siiski piisavalt kaugel, et Mulciber nende vahele mahuks, ning hammustas oma kommist tüki, põrnitsedes emotsioonitult tühja punkti.

Ta tundis end veidralt. Kutt oli neist kõigist noorem paar aastat ja nende mõistes oli Regulus paras tatikas. Ning kuigi ta neid kõiki suve jooksul ikka näinud oli, keda rohkem, keda vähem, ei osanud ta nüüd midagi rääkida. Vaikuses istuda tundus aga ka veider. Seega langetas Regulus oma pilgu oma kommikotile ning jätkas endale magusa sisse ajamisega.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Niklaus Avery
õpilane, 18-aastane,
VII klass
Niklaus Avery

Postituste arv : 48
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    4th September 2013, 20:18

Avery pilk tõusis tema kassilt jälle, kui kohale ilmus Rabastan, kelle ilmumise peale Avery hetkeks silmi vidutas, aga siis hästi natukene naeratas. "Hommik," sõnas ta kergelt noogutades vastuseks, pilk püsimas siiski jahe, nagu enne. Rabastan oli sõber jah, erinevalt Alectost, kuid kui Mulciber oli jaganud enda muret selles suhtes, et Rabastanile tundub Alecto meeldivat, oli Avery teda järjest tähelepanelikumalt jälgima hakanud. Mitte Alecto pärast, tema meelest võiks ta teha mida tahab, peaaegu. Aga ta ei kavatsenud ka päris pealt vaadata, kuidas Rabastan tema parima sõbra naist tahab. Siiski ei olnud Avery seda siiani kommenteerinud, ning kuni midagi tõsist ei tunnista, ei kavatse seda ka jutuks tuua. Tal ei olnud tülisid vaja, nendega, kes olid eluks kasulikud. Kind of.

Siis aga astus kupeesse järgmine slytherinlane, täpsemalt siis Regulus, Avery toakaaslane. Avery jälgis kutti hetke ning vaatas ka välja, kuhu kutt oma kohvri jätnud oli. "Tõstan su kohvri üles?" pakkus Avery, sõrmed ikka oma kassi silitamas. Regulus istus suht üle istmetevahelise osa tema suhtes ning Averyl oli hea lihtne teda jälgida. Pealegi Regulusega sai ta ka enam-vähem normaalselt suhelda, erinevalt Alectost, kellega ta kahtles, et korralikku vestlust arendada suudaks blondiini ajurakkude vähesuse tõttu, ning Rabastan.. Rabastan sai Alectoga paremini läbi, erinevalt Averyst. Aga Avery ei tahagi tema järjekordne tallaalune olla. Ning Regulust teadis ta juba piisavalt hästi ja kaua. Mis siis, et ta mõned aastad noorem oli.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Dorcas Meadows
õpilane, 16-aastane,
VI klass
ravenclawi tüdrukprefekt
Dorcas Meadows

Postituste arv : 54
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    5th September 2013, 05:48

Dorcas kallistas sõbrannat vastu ka - kuidas ta oleks muidu saanudki? Jah, nad ei olnud suve viimastel nädalatel teineteist tõesti näinud, sest Doe tahtis vahepeal kodus ka aega veeta. Niisama lebotada ja raamatuid lugeda näiteks. Sõbranna jutu peale lõkkeõhtust puhkes ta naerma. Ta oleks tõesti pidanud seal olema, aga eks selliseid üritusi tuleb veel. Nüüd, kooli ajal, on nad ju kõik jälle koos ja saavad kõiksugu lõbusaid asju ette võtta. "Jaa, need malemängud temaga on päris toredad," muigas neiu ja potsatas tagasi istuma. "Millega sa siis viimase kahe nädala jooksul veel hakkama said?" päris Doe sõbrannalt vaikselt, kui Fairy talle sülle hüppas ja end seal kerra keeras. Tema ise oli suve lõpu veetnud oma venna juures ja seal oli ka üsna lõbus olnud, eriti kui nad ei saanud viimasel ajal nii palju aega koos veeta kui nad tahtnud oleks.

Doe imestas veidi, et keegi poistekambast pole veel välja ilmunud, aga neile ju meeldibki tulemist viimase minuti peale jätta. Vähemalt said nad praegu Marlenega kahekesi olla ning tüdrukutejutte ka rääkida. Sõit kooli võttis siiski üsna mitu tundi, aga eks mingil hetkel ilmuvad nende semud ka kohale. Dorcas oli veidi isegi oodanud oma uut ja eelviimast kooliaastat, kuues klass, varsti on nad koolis kõige vanemad. Tütarlaps mõtles endamisi, millal juba käru maiustustega kohale jõuab - tal oli kohe rongi sisenedes tekkinud isu millegi magusa järgi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Regulus Black
õpilane, 15-aastane,
V klass
Regulus Black

Postituste arv : 36
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    5th September 2013, 07:36

Küsimuse peale tõstis Regulus pilgu Avery'le ning seejärel langetas selle tema kassile. Vastik neljajalgne kasutu elukas. Regulus eelistas öökulle kassidele. Nad tõid ja viisid pakke ning olid igati usaldusväärsed. Kassid ainult sõid ning magasid ja kui sina tahtsid magada, siis nad kräunusid või närisid su varbaid. Mis oli nii toredat kassides? Okei, võib-olla tegelikult polnud Regulusel nii suurt vastumeelsust kasside vastu, kui ta välja näitas, aga ta eelistas igasuguseid karvapalle pigem põlata kui tunnistada, et need talle isegi meeldida võiks.

Kutt tõstis uuesti pilgu Avery näole ning kehitas õlgu. Ta ei tahtnud vastata jaatavalt, sest ta ei tahtnud näidata, et ta ise seda sinna üles vinnata ei jaksa ja vajab selleks kellegi teise abi. Ühtlasi ei tahtnud ta ka ei öelda, sest tegelikult talle oleks väga meeldinud, kui see kohver sinna üles oleks jõudnud. Palju parem variant, kui see, et kohver koos tema öökulliga koridoris on. "Kui see sind seal häirib," vastas Regulus viimaks ükskõikselt, sisimas siiski lootes, et see häirib Avery't.

Regulus pistis järgmise kommi suhu ning mälus seda mõtlikult, langetades pilgu taas kommikotile. Oma toakaaslasega sai Regulus normaalselt läbi. Ta sai suurema enamuse Slytherinlastega normaalselt läbi. Kellega paremini, kellega natuke halvemini. Vaid mõned üksikud, kes tema teel ees seisid, käisid Regulusele närvidele.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Niklaus Avery
õpilane, 18-aastane,
VII klass
Niklaus Avery

Postituste arv : 48
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    5th September 2013, 08:55

Avery muigas lõbusalt Reguluse sõnade peale, olles jälginud, kuidas kutt tema kassi vaatas ja üldse pikalt aega võttis enne, kui vastama hakkas. Ja õnneks Avery'd ei häirinud, et Regulus pigem halvustavalt ja ükskõikselt Chay'd vaatas. Avery'le meeldis tema kass ja Chay polnud üldse tüütu. Ta oli pigem hea seltsiline, vähemalt Avery arvates. Isegi, kui ta palju magas. Isegi praegu kassike tudus mõnusasti slytherinlase süles.

Lõpuks Regulus aga vastas Avery küsimusele, kuigi kuidagi ebamääraselt. Avery siiski aimas, et ainus põhjus, miks kuti asjad üleval riiulil polnud, oli tema pikkus. Ja ehk polnud ta ka üleliia tugev. "Häirib küll pisut," sõnas Avery siis aga oma kassi kõrvale istmele asetades ja tõusis, et Reguluse kohver ja öökulliga puur võtta ning need Reguluse kohale vabale riiulile tõsta ilma eriliste pingutusteta.

"Palju parem." Avery naeratas kergelt, pilk enam-vähem tühjaks jäämas siiski, kui taas istus ja Chay enda sülle tõstis. "Kuidas su suvi möödus?" küsis Avery seejärel, endiselt Regulusega rääkides. Ta oli kutti küll näinud päris palju suve jooksul, aga suvest otseselt nad vestelnud ei olnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Regulus Black
õpilane, 15-aastane,
V klass
Regulus Black

Postituste arv : 36
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    6th September 2013, 07:49

Regulus jälgis tähelepanelikult, kuidas Avery tema kohvri tema pea kohale riiulile tõstis ning seejärel uuesti istus. Nooruk pööras oma ükskõikse pilgu tagasi oma maiustustele enda süles. Nii oli tõesti palju parem. Siiski tegi ta nägu, nagu tal oleks ükskõik, kus ta kohver on. Tegelikult tal ilmselgelt polnud ükskõik. See oli tema kohver, tema isiklike asjadega ja ta parem hoidis seda endaga kaasas.

Kuulnud uut küsimust kehitas nooruk õlgu. "Suvi möödus üsna tegevusetult. Harisin end raamatuid ja ajalehti lugedes," vastas Regulus üsna üldiselt. Ta ei mõistnud väga seda küsimust, sest nad olid ju kõik suve jooksul omajagu kokku puutunud. Kellega rohkem, kellega vähem. "Ja kuidas sinu suvi möödus?" küsis Regulus vastu. Sest selliste küsimuste puhul oli viisakas vastu küsida. Seda enam, et selliseid küsimusi küsitigi, et saaks hoopis enda asjadest rääkida. Kõigile meeldis ju endast rääkida.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Marlene McKinnon
õpilane, 16-aastane,
VI klass
Marlene McKinnon

Postituste arv : 31
Join date : 23/08/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    8th September 2013, 12:14

Naeratus huulil säramas, kehitas Marlene kergelt õlgu. "Mitte millegi erilisega," vastas ta Doe küsimusele, seejuures püsti tõustes ning paari kerge sammuga kupeeukseni liikudes, et selle väikesele klaasiga avausele kardin ette tõmmata. "Lendluudpall, Potter ja Black.. and that's about it," lisas ta kõige igapäevasemal toonil, sest ilmselgelt polnud tegu millegi erilisega. Potterite naabruses elades oli praktiliselt v õ i m a t u neist kahest majakaaslasest lahti saada.. mitte, et Marlene oleks selle üritamist eriliselt vajalikuks pidanud.

"Aga ma vahetan riided ära; ole uksevalves," vilksatasid Marlene'i silmad Dorcasele, kui ta kotist koolirüü kogu kupatusega välja tiris - seekord koos särgi, seeliku ja kõige muuga. Hetk hiljem kooris tüdruk juba keebi õlgadelt, et seejärel ka särgist ning pükstest lahti saada ja need traditsioonilise gryffindori rüü vastu vahetada. Nagu tavaliselt jättis tüdruk paar ülemist nööpi lahti ning ei pööranud lipsule suuremat tähelepanu. "Kas sa käisid eest juba läbi, oo tähtis prefekt nagu sa meil nüüd oled?" pöördus blondiinitar uuesti sõbranna poole, kui nüüd juba soojades ja kuivades riietes uuesti maha istus, oma niiskeid hilpe kotti surudes, jättes vaid märja kampsuni kõrvalistmele kuivama.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Dorcas Meadows
õpilane, 16-aastane,
VI klass
ravenclawi tüdrukprefekt
Dorcas Meadows

Postituste arv : 54
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    9th September 2013, 12:50

Dorcas noogutas. "Elaks ma ka sealkandis, oleks mul ilmselt samamoodi," lausus neiu kergelt naeratades. Doe mugust ema tõttu elab perekond piirkonnas, kus võlureid eriti palju ei leidu - välja arvatud Dorcas ja tema isa. Siiski sai tütarlaps väljaspool kooli nende kahega ajaveetmist nautida siis, kui mõnikord Marlene'i suveajal külastas. Kogu suve poleks ta ikka suutnud kodus passida, see oleks isegi temasuguse vaikse tüdruku hulluks ajanud.

Doe noogutas. James või Sirius või kes iganes võis iga hetk sisse lennata ja siis oleks olukord nende jaoks ilmselt päris naljakas. Dorcas ise oli nagu tavaliselt juba kodus koolivormi selga pannud, et saaks rongis rahulikult istuda. "Ei veel, ootan, kuni rong sõitma hakkab," vastas ravenclawlane sõbranna küsimusele. See, et ta oli prefektiks määratud, vahepeal meeldis talle, kuid vahepeal ei meeldinud ka. Selle rolli tõttu sai ta tihti suurema tähelepanu osaliseks kui oleks tahtnud ja tema sõpradele meeldis teha nalja asjaolu üle, et Dorcasel oli õigus neid reeglite rikkumise eest karistada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Rabastan Lestrange
õpilane, 17-aastane,
VI klass
Rabastan Lestrange

Postituste arv : 35
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    9th September 2013, 14:06

Rabastan ei pannud tähelegi Avery jahedat pilku, mida ta üldiselt ilmselt natuke solvavaks oleks pidanud. Tema teada oli kõik endiselt kõige paremas korras ning tema, Avery ja Mulciber olid endiselt parimad sõbrad ning miski ei kõigutanud seda. Välja arvatud võib-olla fakt, et ta kippus aina kadedamaks muutuma iga kord, kui ühte enda sõpradest Alectoga nägi. Kuid ta suutis sellest üle olla. Niivõrd-kuivõrd..

Ta viis pilgu nende ainsale naisliikmele seal kupees, kui tolle küsimust kuulis, viies pilgu hetkeks ukse poole, nagu peaks sealt kohe neidise vend sisse astuma. "Ei, ma ei usu, et ma teda näinud oleksin," vastas ta, samal ajal enda salli aegamisi kaelast ära keerutades. Ei saanud väita, et ta oleks väga vaadanud ka. Pigem kõndis ta lihtsalt otse, kuni tema kass sobiva koha leidis, kuhu ennast kohale sättida. Samas pidanuks Amycus üsnagi silma hakkama nii oma väljanägemise kui ka lärmakuse poolest. Kuigi noormees oli natuke too much Bassi jaoks, pidi ta siiski tõdema, et Carrow oli päris heaks vahelduseks viimasel ajal osutunud. Kui ära harjuda, saab ka tolle liiga paljuga hästi hakkama. Muidugi, ei saanud salata, et ta siiski eelistas ühte teist Carrowit märksa rohkem omale vestluspartneriks.

Ta viis korra pilgu noorele Blackile, kui too nende juurde ilmus, jälgides seejärel natuke aega tema ja Avery vahelist vestlust. Kuigi Rabastani vanematega oli nagu oli, oli tegu siiski Lestrange'ga, mis tähendas seda, et ta pidi pidevalt kõiksugudel võimsate suguvõsade kokkutulekutel ja õhtusöökidel ja millel iganes käima. Muidugi koos Rodolphusega, mis olidki vist ainsad hetked, kui nad üksteise poole nuge ei loopinud. Ja Blacke oli ta suve jooksul omajagu näinud. Ja kuigi tal ei olnud Reguluse vastu midagi, tuletas nooruk talle Bellatrixi meelde, mistõttu ta aegamisi püsti tõusis, samal ajal enda mantlit seljast kiskudes, et see seejärel nagide külge rippuma panna. "Ma lähen vaatan, kas leian midagi.. ee.. söödavat," sõnas ta nagu muuseas, ennast kupeest seejärel välja vedades. Ta kass tõstis korra pea, kuid ilmselt aimas, et peremees on varsti niikuinii tagasi, nii et ei vaevunud ennast liigutama hakata. Bass ise jalutas aga rongi koridorini(?), et seejärel natuke ringi vaadata. Ta ei olnud just eriline kommisõber ja seda teadis nii mõnigi inimene, kes oli temaga natukenegi pikemat aega koos veetnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content
PostitaminePealkiri: Re: CHOO CHOO, 1st of september    

Tagasi üles Go down
 

CHOO CHOO, 1st of september

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Era of Mischief :: Outside Hogwarts :: King's Crossi jaam-