PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse
ILUSAT UUE KOOLIAASTA ALGUST! LUGEGE LÄBI KOGU INFORMATSIOON JA LIITUGE SISSEELAMISEKS MÕELDUD SÕIDUTEEMAGA SIIN!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» You'll never feel so alive
by Regulus Black 15th September 2013, 12:55

» Jutukatel
by Dorcas Meadows 13th September 2013, 05:08

» Minu playlistis huugab..
by Caradoc Dearborn 11th September 2013, 18:51

» to school, booze and hangovers
by Alecto Carrow 11th September 2013, 18:31

» the Photoalbum of Rabastan Lestrange
by Rabastan Lestrange 11th September 2013, 16:20

» Dorcas otsib ka.
by Dorcas Meadows 10th September 2013, 05:53

» marls' road of memories
by Marlene McKinnon 9th September 2013, 19:14

» a girl doesn't need anyone who doesn't need her
by Caradoc Dearborn 9th September 2013, 17:58

» CHOO CHOO, 1st of september
by Rabastan Lestrange 9th September 2013, 14:06


Share | .
 

 You'll never feel so alive

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Niklaus Avery
õpilane, 18-aastane,
VII klass
Niklaus Avery

Postituste arv : 48
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: You'll never feel so alive   11th September 2013, 19:25

Ühel kenal reede õhtul juhtus Avery olema täitsa üksi ja tegevusetult puhketoas. Mulciber oli kusagile kaksikute neiupoolega kadunud ja Avery isegi ei tahtnud teada, mida nad teevad. Või noh, aimata võis igaüks, aga sellele kasvõi hetkeks mõtlemine ajas vastikusjudinad mööda selga jooksma. Ning need kohe kindlasti olid vastikusjudinad. Tema ei saanud aru, mis Mulciber selles blondiinis nägi. Kuid et Avery oli üksi ja igavles, siis peagi läks ta magamistuppa, kust leidiski ootuspäraselt Reguluse, kes midagi mingite ajalehtedega tegi. "Hei," ütles Avery kerget muiet huulile surudes, pilk tõsine. Noormehe käed olid tema jaki taskutesse surutud, kui ta magamistoa uksel seisatas. "Mis sa arvad, kui läheks jooks veidi? Sul on raudselt igav," sõnas Avery natukene kulmu kergitades. Parem oleks, et Regulusel igav on ja ta Averyga juua tahab. Tore, et Avery Regulusega ka enam-vähem läbi sai, et neil Mulciberiga polnud mingi mõttetu kolmas toakaaslane. Muidugi võiks seal Rabastan olla, aga Averyl oli Mulciberi ja Rabastani vahelistest pingetest niisamagi kõrini.

Avery astuski nüüd edasi tuppa, tõmmates ukse kinni, et minna oma voodi juurde, kus voodi alt kohvri välja sikutas ja sealt paar pudelit mugude rummi välja tõmbas. Averyle maitsesid mugude joogid ja noh, andke andeks, et ta neid joob. Tuliviski polnud eriti Avery maitsele. "Lähme?" Avery ajas end taas sirgu, pudelid käes, kuigi need kavatses ta taskusse pista. Kui tore, kui sa oled juba piisavalt koolis käinud ja oskad märkamatut venitusloitsu. Avery oli seda väheste asjadega kasutanud though. Aga see oli kasulik. Ning tema jaki taskud olid üheks loitsu ohvriks.

Ülejäänud riietusest nii palju, et kutt kandis tumedaid kingi, musti teksaseid, musta triiksärki ning selle peal musta jakki, millel oli Slytherni vapp. Slytherini värvides lips rippus tal lohakalt kaelas.

OT: No ma ei tea, kinni suht, sorri musid
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Regulus Black
õpilane, 15-aastane,
V klass
Regulus Black

Postituste arv : 36
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: You'll never feel so alive   11th September 2013, 19:49

Regulus istus tõesti sel reedel oma voodil ja luges ning lõikus ajalehti. Tal oli juba päris kena kollektsioon väljalõigetest. Siia, ühismagamistuppa ta neid ei kleepinud, küll aga koju, oma magamistuppa. Kus ta paraku vaid suved veetis. Nooruk kandis koolivormi, nagu koolis ikka. Tumehall vest, mustad püksid, valge särk ja slytherini värvides lips, mis erinevalt Averyst oli täiesti korralikult noorukil kaelas.

Regulus tõstis oma pilgu ajalehtedelt, kui tema toakaaslane sinna ilmus ning joomisest midagi rääkima hakkas. "Tõsiselt?" küsis Regulus üllatunult. "Kahekesi?" ei mõistnud nooruk. Ta jälgis, kuidas vanem kutt alkoholi välja koukis ning nüüd jälle tema poole ootavalt vaatas. Regulus vaatas kolmand voodi poole, justkui küsides, et kus Mulciber on.

"Kindel, et sa nii palju juua jaksad?" küsis Regulus, sest ilmselgelt ei kavatsenud tema palju juua. Nooruk korjas oma ajalehed kokku ning peitis need enda suurde kohvrisse. Seejärel ajas ta end voodilt püsti, pühkis püksid puhtaks ning tõmbas kingad jalga. "Ja kuhu sa kavatsed minna selle kraamiga?" uuris Regulus, olles nüüd valmis minema.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Niklaus Avery
õpilane, 18-aastane,
VII klass
Niklaus Avery

Postituste arv : 48
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: You'll never feel so alive   11th September 2013, 19:59

Tõsiselt ja kahekesi muidugi. Ning Avery oli ka üsna kooliriietes. Vähemalt viisakalt oli. Aga ta vesti seekord ei viitsinud kanda. "Ega ma üksi ei joo," ütles Avery pudeleid taskutesse surudes. Ainult kaks pudelit. Ja nad ei pidanud ju kõike ära jooma. Lihtsalt.. kui tekib tahtmine rohkem juua, siis on neil olemas. Oleks ju jõle jama, kui nad ühe pudeli ära joovad ja siis avastavad, et tahaks veel, aga rohkem kaasa võtnud ei ole. Seega Avery mõtles ette ära. Ning ta ei kavatsenud lasta Regulusel kaineks jääda. Temateada ei olnud Regulus nagunii eriti suur joodik, ega Avery ka ei olnud, aga mõnikord ju võis. Ja oleks tore näha, milline Regulus purjus peaga on.

"Tarvilikku tuppa," sõnas Avery siis, kui oli pudelid taskutesse mahutanud ning magamistoa ukse avas, et nad minna saaksid. Mitmed õpilased olid selle asukohast teadlikud, Avery nende hulgas. Ja sinna ta kavatseski Reguluse viia. Seal on ju mugav. Soe, täpselt selline istmisalus, nagu ise tahad.. ei pea kusagil õues põõsa all kükitama ja jooma ju. Slytherinlased suundusidki nüüd puhketoast välja ning peagi vangikoobastest vestibüüli, et treppidest üles suunduda, seitsmendale korrusele, kus tuli mõned korrad seinavaiba ees kõndida ning seejärel avaneski nende pilkudele kena uks, mis viis tuppa, mis hetkel oli üsna hämar ja kus võis näha lauda ja diivanit. Ei midagi eriti. Aga Regulus võis vabalt endale midagi välja mõelda, mida ta soovis.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Regulus Black
õpilane, 15-aastane,
V klass
Regulus Black

Postituste arv : 36
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: You'll never feel so alive   11th September 2013, 20:14

Regulus silmitses Averyt siiski kahtlevalt. Endiselt ei olnud tal plaanis ise väga palju jooma hakata. Aga ta oli nõus noormehele seltsi pakkuma. Tegu oli siiski puhtaverelise võluriga ja nad said normaalselt läbi. Võiks isegi öelda, et hästi. Lihtsalt Regulus oli kohati päris palju noorem.

"Ja mis sind sellisele mõttele ajendas?" küsis Regulus, kui nad juba tarvilikus toas olid. Noormees võttis diivanil istet. Ega tal miskit muud soovi polnudki. Tundus täitsa mugav. Midagi magusat ehk tahaks, aga süüa ju sinna mõelda ei saanud ja sellest oli ütlemata kahju. Aga õnneks oli rumm päris magus.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Niklaus Avery
õpilane, 18-aastane,
VII klass
Niklaus Avery

Postituste arv : 48
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: You'll never feel so alive   11th September 2013, 20:21

Nad tõesti said täitsa hästi läbi ja Averyl oli selle üle ainult hea meel. Vanem slytherinlane võttis ka diivanil istet, kui oli rummipudelid taskutest kätte saanud ja ühe neist lauale asetanud, et teine avada ja kaks topsi välja mõelda, millest mõlemasse ta kallas, et mugavam juua oleks. Seejärel pani ta pudeli lauale, ulatas ühe topsi Regulusele ja teise võttis endale. "Millisele mõttele? Joomisele?" Avery kehitas õlgu, võttes lonksu oma rummist. Alguses oli natukene halb seda puhtalt juua, aga pealekat tal tõesti kahjuks ei olnud. "Mul hakkas igav ja igavusega on päris hea juua." Sest purjus peaga tulevad kahtlased mõtted ja siis hakkab ikka põnev.

"Ainult et purjus peaga vist koolipeale laamendama minna ei või." Aga nad olid tarvilikus toas, mis tähendas seda, et nende võimalused ei olnud kohe üldse mitte piiratud vaid nelja seina, diivani ja ühe lauaga. Oh ei. Nad saaks seal lendluudpallivõistlusi ka kahekesi pidada, kui vaid tahaks. Regulus vist isegi oli nende maja tiimis, kui Avery nüüd väga metsa ei mäletanud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Regulus Black
õpilane, 15-aastane,
V klass
Regulus Black

Postituste arv : 36
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: You'll never feel so alive   11th September 2013, 20:34

Regulus jälgis, kuidas Avery jooki kallas ning võttis siis topsi enda kätte, et rummist lonks võtta. Ta tegi haput nägu. "Mis jook see on?" oli Regulus kahtlev. Mustsõstrarummi moodi see nüüd küll ei maitsenud. Nägi natuke liiga värviline välja ka selle jaoks. Nooruk vaatas segaduses pilgul Averyle otsa. Tema ju mugude jookidega kursis polnud. Aga ei saanud ka öelda, et see maitse nii väga halb oleks olnud. See oli kindlasti väga huvitav. Regulus maitses uuesti uut ja huvitavat jooki, samas kui Avery't kuulas.

"Kas igavusest on kõige targem just jooma hakata?" küsis noor Black kulme kergitades. Ei tundunud eriti targa mõttena, aga Avery oli vanem ja teadis, mida teha. Right? Regulus sai teda ometi usaldada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Niklaus Avery
õpilane, 18-aastane,
VII klass
Niklaus Avery

Postituste arv : 48
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: You'll never feel so alive   11th September 2013, 20:47

Avery muigas lõbustatult Reguluse ilme peale. "See on rumm. Mugude rumm, kui täpsem olla," selgitas Avery. Ta võttis veel paar lonksu, et end maitsega harjutada. Talle endale oli ka võõras ju, üle pika aja. Aga see oli hea maitse ju. Vähemalt tema meelest küll. Siis, kui esimesed paar korda oled ära joonud.

Küsimuse peale Avery naeris ja kehitas taas õlgu, toetades oma topsi endale põlvele, kui end mugavamalt istuma sättis, lükates kingad jalast. Üldse võis seal ju end mugavalt tunda. "No, kas ta just kõige targem on, aga see on parem idee ikka, kui seina vahtimine ja mõtlemine, mis nüüd saama hakkab. Pealegi, purjus peaga tulevad tihti väga head ideed. Ainus, mida me teha ei tohi, on siit ruumist välja minemine." Avery võttiski oma võlukepi, et tarviliku toa uks lukustada ning kui ta võlukepi oli ära pannud, hajus uks hoopiski. Nagu tuba saaks aru, et nad ei või niipea väljuda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Regulus Black
õpilane, 15-aastane,
V klass
Regulus Black

Postituste arv : 36
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: You'll never feel so alive   11th September 2013, 21:11

Regulus silmitses jooki nüüd juba suurema umbusuga, aga siiski jõi seda taas. Maitse oli huvitav ja ta ei saanud mitte kuidagi seda joomata jätta. Tundus ka palju kangem kraam, kui võlurite rumm. Regulus nuusutas topsi sisse ja lonksas uuesti väikse sõõmu. "Kust sa üldse said selle?" küsis ta pead tõstes.

Mõtlikult jälgis noormees, kuidas Avery ukse lukustas ja selle kaotas. "Ja sa tahad öelda, et me joome end siin mõlemad purju ja jääme siia, kuni kaineks saame?" küsis Regulus umbusklikult. Tema sinna küll väga kauaks jääda ei tahtnud. Aga samas ei plaaninud tema ka end täis juua. Kuid nagu ikka kippusid plaanid hoopis teisiti minema. "Ma ei arva, et just purjuspeaga need parimad mõtted tulevad," arvas Regulus tähelepanelikult ning jälgis Averyt hoolega.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Niklaus Avery
õpilane, 18-aastane,
VII klass
Niklaus Avery

Postituste arv : 48
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: You'll never feel so alive   11th September 2013, 21:18

"Kust juua ikka saadakse?" küsis Avery muiates. Ta oli juba täiskasvanu ju ammu, üle aastagi, ning kui Siganurmes käis, sai vabalt ju ilmuda. Seega ta oli mugude maailma piisavalt tihti külastanud kooli ajal, et enda varusid täiendada. Kuigi natukene naljakas oli olla 18, kui peaaegu kõik tema tuttavad olid temast aasta jagu nooremad, või isegi mitu aastat, nagu Regulus ise.

"Ma arvan küll nii jah," ütles Avery noogutades. "Vaata, see on kaine mõtlemine praegu," muigas kutt, kuigi ta silmade pilk oli ikka jahe ja kergelt tuim. Hoolimata juba tarbitud alkoholist. "Ja kui me purjuspeaga koolimaja peale rändama läheme, siis see ei meeldiks ilmselt kellelegi ja tagajärjed ei meeldiks meilegi." Avery jõi mitu lonksu oma topsist ning silmitses siis Regulust huviga, kui ta arvas, et purjus peaga tulnud mõtted polnud parimad. "Ja miks sa nii arvad?" küsis ta lõbusalt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Regulus Black
õpilane, 15-aastane,
V klass
Regulus Black

Postituste arv : 36
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: You'll never feel so alive   12th September 2013, 18:07

Regulus kuulas Avery vastust ning mõtiskles selle üle. No jah, mugude maailma polnud noormees nii palju külastanud. Ta viibis üldse suurema osa ajast kas kodus või mõne teise mõjuvõimsa võluriperekonna juures. Ei olnud temal aega ringi kolada. Aga ta pidi tunnistama, et see mugude rumm maitses ülimalt hästi. Ta lonksaski seda veel ning jälgis selle tekstuuri. Muidu nagu alkohol ikka, lihtsalt maitse oli erinev. Ja kuigi ta ei plaaninud end täis kaanida, võis see kogemata ikkagi juhtuda.

Küsimuse peale kergitas Regulus aga kulme. "Sest purjus peaga ei mõtle inimesed selgelt. Nad ülehindavad oma võimeid ja mõtlevad liiga suurejooneliselt," sõnas kutt. Talle ei meeldinud purjus peaga tegutsemine. Sellega kaasnes alati midagi halba. Ja kes ütleb, et nad purjus peaga sealt end välja murda ei oska? Regulus lonksas veel ühe lonksu rummist.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Niklaus Avery
õpilane, 18-aastane,
VII klass
Niklaus Avery

Postituste arv : 48
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: You'll never feel so alive   12th September 2013, 18:24

Tõsi, nad võivad üritada küll ka purjus peaga sealt välja saada, aga tarviliku toa juures oli see hea, et see täitis peaaegu iga soovi. Ning kui Avery hetkel tahab, et uks ilmuks alles järgmisel hommikul, siis ideaalis see peaks nii ka olema. Aga kes teab. Ju seda näeb siis, kui nad juba purjus on ning tahavad välja saada. Sest ega võib-olla nad ei tahagi.

"Võimalik. Ma pole end kõrvalt näinud kahjuks, kui ma purjus olen, aga mõned tõesti muutuvad huvitavalt." Seda öeldes vaatas ta muiates Reguluse suunas, jahedate silmade pilk natukene kavalamaks muutumas. Ja ta tahtis ka näha, milline on Regulus joonuna. Ilmselt mitte nii reserveeritud ja korraliku käitumisega. Avery siiani polnud Regulusega väga joonud, aeg-ajalt jah mõnel peol sattusid kokku aga mitte niimoodi, et ta saab vaadata, kuidas Regulus käitub. Ning Avery oli mugude rummiga rohkem harjunud, pluss suurema kehaehitusega ja kõike, et talle rumm hiljem mõjuma hakkaks, kui Regulus just supertaluvusega ei ole. Seega äkki ta isegi saab enam-vähem kainelt teda jälgida.

"Oled sa kunagi purjus olnud üldse?" tundis Avery mõne hetke pärast huvi. Äkki ei olnudki. Avery enda esimest korda mäletas üsna hästi. See oli ammu, aga hea oli purjus olla. Ja järgmine päev oli muidugi masendavalt halb enesetunne, aga see oli seda väärt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Regulus Black
õpilane, 15-aastane,
V klass
Regulus Black

Postituste arv : 36
Join date : 03/09/2013

PostitaminePealkiri: Re: You'll never feel so alive   15th September 2013, 12:55

Regulus kuulas Averyt tähelepanelikult, topsi enda käes keerutades. Ta ei tahtnud seda kohe tühjaks juua, aga samas tahtis ta veel selle joogi maitset tunda. Siiski sundis kutt end tagasi hoidma. Tal oli aega küll ja küll seda maitset veel mekkida, peaasi, et ta end täis ei kaaniks. Reguluse meelest käituvad inimesed purjus peaga naeruväärselt, ning seda ta küll teha ei tahtnud. Enese naeruvääristamine oli viimane soov, mida ta teha tahtis.

Pilgumuutus Avery silmis muutis Reguluse ettevaatlikumaks. Veel ei surisenud ta pea ega midagi, aga nüüd tekkis tal selline kahtlane sisetunne, nagu tahaks vanem kutt ta täis joota ja teda siis lollusi tegema saata ning seda Regulus ei tahtnud. Küsimuse peale kehitas noor Black õlgu ning pani topsi enda käest lauale. Las see ootab seal. "Olen, aga see on midagi, mille üle ma väga uhke pole," arvas Regulus ehk isegi tähtsalt. "Ja sina? Oled palju joobes olnud?" uuris nooruk. Ta kibeles oma topsi taas kätte võtma ja sealt lonksama, aga siiski ei teinud seda, sest ta pidi end tagasi hoidma. Ta siiski oskas end talitseda. Eks ole?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content
PostitaminePealkiri: Re: You'll never feel so alive   

Tagasi üles Go down
 

You'll never feel so alive

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Era of Mischief :: Hogwarts :: Seventh Floor :: Tarvilik tuba-